Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.04.2014, 19:27   #7 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sevgiliye Özür Sözleri 2014, Özür Sözleri, En Güzel Özür sözleri 2014

Özür Sözleri
Güzel Özür Sözleri

Özür dilemek erdemlikdir hatalı olduğunuzu düşünüyor fakat bir türlü özür dilemeye cesaret edemiyorsanız sizlere özel ve farklı bir yol denemenizi öneriyorum arkadaşlar özür mesajları ile sevdiklerinizden özür diliyebilir onların gönlünü kısa sürede alabilirsiniz Kısa Özür Sözleri

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim…

Ben senin adını ne sahilde ki kumlara yazdım, nede ormandaki ağaçlara kazdım. Ben senin adını gece gündüz kalbimde yaşattım.”AŞKIM

Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.

Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için…

Senin için yaptıklarımı yazmaya kalksam satırlar yetmez! Senin için düşündüklerimi anlatsam aklın almaz. Bir hata yüzünden böyle herşey bırakıp gidilmez güzelim…

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Biliyorum hata bende… Yaptigim affedilecek bir sey degil! Ama yine de yalvariyorum sana n.olur beni affet…

Bu sms ile bir de opucuk yolluyorum sana ozurlerimi kabul edip, beni affetmen icin… Sen o kadar degerlisin ki benim icin, sensiz bir hayat dusunemiyorum sevgilim… Affet beni olur mu? Askim, her seyim!

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olmaktan!!!

Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim

Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm.

Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum

Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.