Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.11.2012, 18:33   #11 (permalink)
Myself
Bazen,gözlerinin tanımadığını yüreğin tanır.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ - kişiliği çok olgun , güzel düşünceli , muhabbeti keyif dolu Arkadaşım.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ Saygı duyduğum , sadık vede vefakar arkadaşım..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ Biladerim özledim seni , göremiyorum hiç bu ara iyisindir umarım Efendilik abidesidir kendisi..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Forum yöneticilerindn forumun geneli abla diye hitap ediyor..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Paylaşımlarını keyifle takip ettiğim , saygı değer birisi bu ara mahrum bırakıyo kendinden.. göremiyorum
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ Varlığından huzur bulduğum , değerli bir arkadaşım.. Onunda göremiyorum bu ara ,
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ izlenimlerime dayanaraktan gün görmüş birisi , forumdaki duruşunu taktir ettiğim birisi..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Forum yöneticilerimizden , samimiyetimiz olmasada bikez olsun sorunumu su istimal etmedi , hep yardımı dokundu , yardımsever iyi birisi ,
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Forum yöneticilerinden , nezaketli birisi..
sedoist - Forumda en cok sevilen , vede anılan insanı , oda kayıplarda..

Yaşamı bir film gibi düşünmek lazım çeşitli içerisinde çeşitli rolleri barındıran bir film. Bu rollerin içerisinde ne artist , ne aktrist nede figuran olmalı insan. Senarist yönetmen olmalı kendi yazıp kendisi yönetmeli kendi yazdığımız bir film olmalı hayat. .
Myself isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla