Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.04.2014, 02:01   #1 (permalink)
Sezqin-X-
Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır, aptallığın asla.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yeni 28 Nisan 2014 Pazartesi İkizler Burcu

28 Nisan 2014 Pazartesi İkizler Burcu

Gökyüzü bugün hırsızlıklara kayıplara karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Çantanızı değerli eşyalarını evden çıkarken kapınızı kilitlediğinizi kontrol ederek olabilecek olan durumların önüne geçebilirsiniz. Bugün iş arkadaşlarınıza ya da işiniz dolayı muhatap olduğunuz insanlarla tartışmamaya özen gösterin. Haklıyken haksız duruma düşebilir hiç hak etmediğiniz davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kararlı olmanız gereken zamanlardasınız. Duygularınızı yok sayarak hareket edemeyeceğinize göre içinde bulunduğunuz şartları istediğiniz yöne çevirebilmek için harekete geçmelisiniz.

İkizler 28 nisan burç yorumu. Duygusal hayatınızda yaşanan belirsizlik yaşamınızın geneline yansımaya devam ettiği sürece huzurlu olabilmeniz çok güç… Günün Olumlaması: Aşkıma duyguma istek ve arzularıma sahip çıkıyor beni benden uzaklaştıran tüm düşüncelerimden kararlılıkla uzaklaşıyorum. Sevgiyle besliyorum ruhumu ve aydınlanıyorum. Arınmış olmanın verdiği huzurla daha sağlıklı kararlar alıyor ve uyguluyorum.