Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.05.2014, 01:44   #1 (permalink)
MedusaEczane
ForumAski'nin GüLü
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yeni Komik Sözler :))

Komik Sözler

Bugün diş doktoruma gittim. Kanal tedavisi için 6 ay sonrasına gün verdi. Sanırsın İstanbul’ a 3.köprüyü yapacak

400 kızı idare edebilen tek erkeğe “Kız Meslek Lisesi Müdürü” denir
Elektrik prizini karanlık da bulacağım diye bütün gece duvarı okşamışlığım var benim

- Cesaret nedir? – Cesaret, ishal olduğunu bildiğin halde, osurmaya çalışmaktır
Bir kadının önüne dünyayı sersen “Şu tarafa doğru sersen daha iyi olmaz mıydı” der
Gizli numara diye bir şey yoktur. Kıvranan eski sevgili vardır
Eğer tekrar çocuk olabilseydim, “Seni kızıma alacağım” diyen teyzelere senet imzalatırdım
Akşama kadar Facebook da mı takılıyorsun diyenlere uyuz oluyorum. Görende kendisi bilim adına büyük bir buluşa imza atmak üzere olduğunu zanneder.
Petrole gittim pompacı; abi kurşunsuz mu olsun? dedi. ” Kurşuna gerek yok sözlerin var ya” dedim sımsıkı sarıldık ağladık.
Ulan Mario çocukluğumuz senin manitayı kurtarmakla geçti
Erkek “Bir şeyim yok” diyorsa; %100 yoktur.. Kadın diyorsa: % 60 Tepesi atıktır, % 20 canına okuyacaktır, %19,9 gıcıktır , %0,1 bir şeyi yoktur
-Merhaba sigara bırakma hattı mı? +Evet buyurun. -Vereceğim adrese 2 paket sigara bırakabilir misiniz?
- Facebook bağımlılık yapıyormuş, bu konuda ne düşünüyorsunuz? + Yok be abi biz her gün giriyoruz bir şey olduğu yok
Elalemin çocukları 1. oluyor diyen anneme, – “Bak analar neler doğuruyor, sende iş yok” dedim, ardından terlik geldi

- ALINTIDIR.