Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22.05.2014, 12:11   #3 (permalink)
Lev
Sıkılmış bir yumrukla tokalaşamazsınız...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Acayip bir rüya gördüm

Alıntı:
Perii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne karısık bir rüyaymış Aynur hala yorumladığını söyleyeyim ilk Bir kız ile tanısışacaksın onunla evleneceksin kız çok zenginmiş kürekten anladı O tilki kurt gelmeseydi mutlu olacaktında kurtla tilki nedne geldiki

...

Bu benim rüyada partide olduğun eki güzel günlerinin sona ereceğin anlamına geliyormuş Yani sıkıntılar gelecek sonra belli bir süre sonra gidecekmiş hatta kardeşin sayesinde gidecek bu sıkıntılar Bu sıkıntılara o kızda yardımcı olacak eger kardeşin kızsa tabi yeni bir kız değilde kız kardeşin yardım edecek
Rüya tabirlerine bakınca hepsi iyiye işaret ya ak sakallı dede zaten iyi birşeydir Ah zamanım olsada tam yorumlasam kurtla tilkide eve gelince yorumlayacam ama rüyan güzelmiş Aynur halada öyle dedi rüya tabirleride

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] sizde yorumlayın bakalım

İlginç. Kız yalnız beyaz tenli değildi şimdi hatırladım. Afroydu. Siyahiydi yani.
Ben kurtla tilki bana saldırıcak diye kurda saldırdım. Ama bana sadırmadılar. Uzakta arkamda duran yaşlı uzun beyaz saçlı adamın kurt ve tilkisiydi onlar. Sahiplerine gidiyorlardı. Bunu gördüm Ama kızı çok sevmiştim ya

Lev isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla