Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01.06.2014, 21:57   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Endless Love / Sonsuz Aşk Güney Kore Dizi Tanıtım, Oyuncu Kadrosu ve Dizi Resimleri, Konusu

Endless Love / Sonsuz Aşk Güney Kore Dizi Tanıtım, Oyuncu Kadrosu ve Dizi Resimleri, Konusu

21 haziran 2014 tarihinde 40 bölümden oluşan şahane bir güney kore dram dizisi yine bizlerle olucak.

Drama: Endless Love (literal title)
Revize Romalılaşmanın: Kkeutubneun Sarang
Hangul: 끝없는 사랑
Yönetmen: Lee Hyeon-Jik
Yazar: Na Yeon-Sook
Ağ: SBS
Bölüm: 40
Yayın Tarihi: 21 Haziran 2014 -
Süre: Cumartesi ve Pazar 22:00
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Arsa

1980'lerde ayarlayın. Drama dizisi In-Ae (adında bir kadının iş ve aşk içeren Hwang Jung-Eum ).
Gwang-Hoon ( Ryu Soo-Young ) hırslı bir adam. O fakir bir ailenin en büyük oğlu değil. In-Ae, annesinin ölümünü görür ve intikam almaya karar verir. Gwang-Cheol ( Jung Kyoung-Ho ) Gwang-Hoon'un kardeşidir. O bir çocuk olduğu için, o In-Ae onun büyük kardeşinin sevgilisi olduğunu sevmekten asla vazgeçmedim.
Notlar

"Endless Love" devralıyor SBS önce "tarafından işgal Cumartesi ve Pazar 22:00 zaman aralığında Angel Eyes ".
İlk isim listesi okuma Tanhyun, Güney Kore SBS Ilsan Üretim Merkezi'nde 15 Nisan 2014 gerçekleşti.
Döküm

Endless Love (Korean Drama)-Hwang Jung-Eum.jpg Endless Love (Korean Drama)-Ryu Soo-Young.jpg Endless Love (Korean Drama)-Jung Kyoung-Ho.jpg
Hwang Jung-Eum Ryu Soo-Young Jung Kyoung-Ho
Seo In-Ae Han Gwang-Hoon Han Gwang-Cheol
Ek Oyuncular Üyeler:
Jeon So-Min - Kim Se-Gyung
Cha In-Pyo - Cheon Tae-Woong
Choi Ji-Na - Jin Yang-Ja
Jung Woong-In - Park Young-Tae
Seo Hyo-Rim - Cheon Hye-Jin
Jeong Dong-Hwan - Kim Gun-Pyo
Shim Hye-Jin - Min Hye-Rin
Kim Haziran - Kim Tae-Kyung
Choi Sung-Guk - Jo Won-Kyu