Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.06.2014, 17:21   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 2014 Güzel Sözler, En Güzel Sözler, En Etkileyici Güzel Sözler, Güzel Sözler

2014 Güzel Sözler, En Güzel Sözler, En Etkileyici Güzel Sözler, Güzel Sözler

güzel sözler, en güzel sözler, en yeni güzel sözler, en yeni sözler, 2014 en güzel sözler, 2014 sözler, güzel sözler, sözler, en etkileyici güzel sözler, en harika sözler,

Çok değer vermek demek, çok pişmanlık demektir. Bırakacağın eli hiç tutma, Tutacağın eli ise hiç bırakma. Sahte sevgilere gül olmaktansa, gerçek sevgilere diken ol ! Dürüst İnsanlar Manzarayı Kapatan Ağaçlar Gibidir Onları Kimse İstemez.. Gerek yok her sözü, laf ile beyana. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana. – ” Hz. Mevlana ” B¡r¡ni severken namaza durur g¡b¡ sev¡n. Ne nefs¡n¡z baksın başka yöne nede gözler¡n¡z. Söylenecek söz kalmadığında, Dudaktan dökülen tek sözdür HAYIRLISI. Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen. Senden Çok Uzaklarda Bir Yerdeyim..Kalbim o kadar isyankar, o kadar nefret dolu ki bu aralar, Ne zaman birini sevmeye kalksam, kalktığım gibi oturuyorum nefes nefese. Ve ne zaman uyumaya çalışsam, dışarıdaki çocukların kahkahaları gibi uyandırıyor, o sessizce söyleyip gittiğin elveda. Uykularımı da alıp götürdün ya, ölsem unutmam seni. Tutunamadigin dalda yaprak olmaya calisma kimseye sevdiremezsin zorla kendini. Gönül kıblesi Kâbe olana aktı şu gönlüm.. Secdelere değmiş o alnında kaldı gözüm. Sana bir Haram teklif edildiğinde reddedebiliyorsan En güzel Helâller senin olsun güzel insan.. Biri eğer gözlerini senden kaçırıyorsa; emin ol ki o gözlerde sana ait bir şeyler vardır.. Bir dakika hatta bir saniyede verilen veya verilemeyen bir karar bir tereddüt ani insanı hayatı boyunca ne uçsuz bucak siz neticelere götüre biliyor. Hayata yeniden başlasaydım, saniyelerin nabzını tutardım.. Aşk; İki kişinin sokak kavgasına benzer, Çünkü ayıran hep bir yabancıdır.. Kalbin kırılabilir,ya da dünyanın en güzel aşkını yaşayabilirsin; ama denemediğin sürece, asla bilemeyeceksin. Ben şimdi kûçük bi şehirde büyük ózlemle seni düşünmekteyim.. Belki tavırların beni en ağır küfürlere tahrik eder ama benim yüzümdeki o iplemez gülüş senin gelmişini geçmişini tatmin eder. Ben korkmuyorum sana yönelmekten, Seni yinelemekten, seni yenilemekten, Bir bağlayan, bir ayıran duyuda, Senden gelmekten, sana gelmekten.. Kadının Güzelliği Namusundan Gelir Canim Benim… Oyle Makyajla Filan Olmuyo Bu işler.. Bir önceki yazımız olan Kısa Anlamlı Sözler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.