Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.06.2014, 02:08   #1 (permalink)
SrKn
ultrAslan

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cash Flow - Diss To Yener (Sözler)

Cash Flow - Diss To Yener (Sözler)
Verse1
Hadi bas git belanı arama bizde lavuk.kimi kaplan gibi kükre kimileri tavuk.birileri yamuk yapar birden yok olurlar.kimileri dosta değer vermez zor bulurlar.ayılar varoşlarda değil villalarda harlar.dayılar hayvan duramaz ama illede havlar.sayılar değişkenlere yalnız durmaz yıllar kaygılar hiç bir zaman bitmez anlatırlar.saf olanı kandırırlar sahtekardır hepsi.işi düşer olur kanki ondan sonra resmi.bir gün küpe takar ertesi gün elde tesbihi.çözemedim ne ayaksın?alakaya keski.alsancakda takılır hatunlar.evet *****.senin neyine lan varoşlar sosyetik mc.cash flowdan show.o sokakların harbi sesi.bit pazarında göreceksiniz şimdi mesi. nakarat .abdesti bozuk rapçi hep elit.hem varoş.hem nonoş hem godoş.boş koy gitsin seni lise bitch.koş çıkar yolumdan türk rakısı iç. verse 2 .300 milyonluk ayakkabı adidas palto.beleş rakı buldumu göbekte atar salto.en sonun da ben de verdim eline.manafato!!!varoşlardan geldi ama aklında hep şato.sato kafelerde takılır falına bakılır.bize bi yanlış daha yaparsan ocak yakılır.kaçacak yer arar bulur oracıkta çakılır.bornovadan karşıyakaya adam da takılır.gece çöker üstüne bir anda etraf sarılır.yalan konuşursan bize kaşın gözün yarılır.sigaranın lafını yapar kızınca darılır.bacısızın önde gideni adam mı sayılır?ayrılır izmir ortadan a be cigastik beni bilen bilir senin mekan foseptik.yeni gelin gibi tutar pick up ı spastik .şoto koydun mu boruya aspeste tasdik.
nakarat 2 nakarat
abdesti bozuk rapçi hep elit.hem varoş.hem nonoş hem godoş.boş koy gitsin seni lise bitch.koş çıkar yolumdan türk rakısı iç.

Fitness Eğitmeni
SrKn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla