Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29.06.2014, 12:23   #123 (permalink)
Bahtiyar
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Forum Kimliğiniz.

1. Adınız / Soyadınız = Bahtiyar S.

2. Doğum Tarihi/Yeri = 07 Nisan 1993 / Hatay-Antakya

3. Varsa Lakabınız = Bahti(sadece dostlarım ve beni yakından tanıyanlar hitap edebilir)

4. Nick'inizin Anlamı = Mutlu, Mesut

5. Yaşadığınız Yer = Antakya

6. Göz Renginiz = -(gerek yok)

7. Mesleğiniz = -(gerek yok)

8. En Sevdiğiniz Yemek = Annemin bana özel yaptığı soslu makarna.(:

9. En Sevdiğiniz Tatlı = Künefe

10. Foruma kimin sayesinde üye oldunuz = @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

11. En Sevdiğiniz şarkı = Şu zamanlarda; Ravi - Melekler Kalbinden Öpsün

12. Varsa 'Uğurum' Dediğiniz şey = Galatasaray tabiki de.

13. Hobileriniz = Av'a çıkmak, Futbol, Hız-Araba(Mercedes tek favorim ve satın alacağım tek araba markası), IRCd, vBulletin(forum), Şiir yazmak vs.

14. Fobileriniz = Yılan.

15. En Sevdiğiniz Araba Modeli = Mercedes

16. Evcil Hayvanınız Var mı = Kulübesinde yaşamakta, 7 aylık sibirya kurdu.

17. Yaşama Dair Görüşleriniz = Yaşamı dolu dolu yaşamak en iyisi. Asker de iken bile, en pozitif şekilde devam ediyorum. Bazı bunalım, saçma sapan hareketler de bulunan insanları sevmiyorum.

18. Medeni Haliniz = Bekar

19. En Belirgin özelliğiniz = Agresif ve acımasız olmam şüphesiz en belirgin özelliğim; şayet, bunu sadece samimi dostlarım ve beni yakından tanıyan insanlar bilir. Özgünlüğe önem verip, bir çok yazı/makale(her alanda) internet üzerinde mevcut okunmaya açık hani. Aşk konusunda, kendimi insanların tabiri ile, uyanık sansam bile aslında çok basit bir insanım malesef ki. Insanları analiz etmekte üstüme yoktur. Forumdaki varlığım ile yokluğum çoğu zaman belli değildir. Bu aslında hoşuma gitmiyor değil. Insanları çabuk kırar, bağışlayıcı yanım zayıftır.

Iyi forumlar.