Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.07.2014, 14:23   #1 (permalink)
Jineps

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Benim Adım Gültepe Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Benim Adım Gültepe Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Benim Adım Gültepe Dizisi, Benim Adım Gültepe Dizisi Konusu, Benim Adım Gültepe Dizisi Oyuncuları, Benim Adım Gültepe Dizisinde kimler oynuyor, Benim Adım Gültepe Dizisi ne tür bir dizi, Benim Adım Gültepe Dizisi ne zaman başlıyor, Benim Adım Gültepe Dizisi hangi gün başlıyor, Benim Adım Gültepe Dizisi hangi saatte, Benim Adım Gültepe Dizisi hangi kanalda, Benim Adım Gültepe Dizisi son bölüm, Benim Adım Gültepe Dizisi ilk bölüm, Benim Adım Gültepe Dizisi jenerik müziği, Benim Adım Gültepe

Hepimizin bildiği gibi Eylül-Ekim ayları,yaz aylarında yayınlanan dizilerin bitip bizi o soğuk kış aylarında televizyonlarımız başında keyifle izleyeceğim dizilerin başlama vakti.Konu dizilerden açıldığına göre Kanal D ekranlarında güzel bir dizi başlayacağını belirtmek istiyorum.Oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlayan dizinin adı Benim Adım Gültepe.Dizinin yönetmenliğini bir ara Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin de yönetmenliğini yapan Zeynep Günay Tan yapacak.

Benim Adım Gültepe Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bu dizide genç kızların yakından tanıdığı ve çok sevdiği Ekin Koç‘un rol alıyor. Ayrıca Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Soner rolünü canlandıran Mete Horozoğlu’da yer alacak.Dizide oynaması tahmin edilen diğer oyuncularının isimlerini aşağıda liste halindedir.

-Mete Horozoğlu
-Ayça Bingöl
-Ekin Koç
-Ümit Çırak
-Mehmet Özgür
-Selen Öztürk
-İlker Kızmaz
-Tolga Sarıtaş
-Bülent Alkış
-Miray Akay

Benim Adım Gültepe Dizisi Konusu

Dizinin yapımcıları henüz dizinin konusu hakkında kesin bir açıklama yapmadılar. Yapıldıgında konusu eklenecektir.

Ben soğuk değilim,
siz cıvıksınız.

.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla