Konu: Aura
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24.07.2014, 20:35   #18 (permalink)
Coffee Queen
thewomanwithredhair

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Efsa

Buraya tekrar gelesim gelmiş benim

Şu forumda herkesle konuşabilir kendinizi herkese yakın hissedebilirsiniz. Ama O 'nunla azcık vakit geçirince o herkesten farkını çok çabuk anlarsınız Canım sıkıldığında herşeyimi anlatırım ona, konuşur dururum. Bi kez olsun yargılamaz dinler. Yapabileceğini bişey varsa yapmaya çalışır. ( ki buna gerek bile yok çeneme katlanması büyük erdem ) Bazen öyle olur ki O nun o güzel kalbini daraltan herşeyden kurtulmasını isterim. Keşke elimde bi güç olsa da hepsini ondan alabilsem Boşuna Can demem ki ben ona. Gerçekten Can'ımdır benim. O yüzden ayağınızı denk alın üzmeyin
Burda olmadığım zaman bile beni bir an olsun yalnız bırakmadı. Hatrımı sormayı unutmadı, unutmaz da bilirim. Eğer sesi çıkmıyorsa unuttuğundan değildir mutlaka vardır bi sebebi

Yüreği güzelimm, seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya kelime yok. Yollarımızı burada kesiştiren Allah'ım inşallah gerçek hayatta da bizi bir araya getirir. Ki zaten kurtulamazsın ki benden peşindeyim Daha çook kahveli dizili sohbetlerimiz olacak. Perii de ben de burdayıız

Bir de şarkı bırakıcam buraya. Dinledikçe beni hatırla.
Hı elbette daha çok şey yazabilirdim. Yine gelirim yaniii
Her zaman her an Dualarımdasın

Yol arkadaşıım
Benim sensiz kolum bacağım ocağım yok