Konu: VERA
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31.07.2014, 19:40   #11 (permalink)
VERA
La Tahzen!
Kaybettiğin her şey başka bir surette geri döner.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: VERA

Alıntı:
Asrevya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL],

Foruma her girişimde varlığını aradığım bir insan oldu.
Elbette nedeni var:

Ilımlı,sevecen,yapıcı,alçakgönüllü,tebessüm yaratan insan.
Geç tanıdım ,ama iyi ki var.
Kimi insanlarla uzun uzun sohbet etmenize gerek yok alışmak için.
İşte Vera da kendisini hemen aşina hale getiren bir yürek.

Ömrün nice güzelliklerle dolu olsun
Bazı kokular vardır insanların etrafına yaydığı sanırım seni bana beni sana çeken de böyle bir şey Ömrümde ol diyebileceğim bir karaktersin , benimle kal @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hatun

Alıntı:
Ninova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] konusmuslugumuz var ben nerdeysem oda ordaymıs ole der benıde merakta bırakır sevdım kendısını zamanla daha cok tanımak ısterım , merakta bırakmasın

Kuzucuk yıllardır forumlardayım uzun bir süre ara vermeme rağmen kopulmuyor işte sizler yeni jenerasyonsunuz Ben heryerde olurum , heberimde olur ama çok az kişi bilir Yorma o tatlı canını , seviliyorsun uzaktan uzağa Allah yolunu açık etsin her daim

Alıntı:
Neria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] vera vera. bilemiyorum seni tanımam gerekiyormuş gibi hissediyorum. Öyle değişik bir enerji yayıyorsun tanışmıyor olsakta

Aynı enerji senden de bana yayılıyor sevgili @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ,enerjimin değişikliği aklımın noksanlığından ruhum ve vicdanım tamlığından kaynaklanıyordur belki

Ayrılma yamacımdan