Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.08.2014, 23:21   #9 (permalink)
FeCr
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Forum Aşkının En Popüler İsimleri Kimlerdir?

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]..
Öncelikle teşekkürler..sonra;
ben bu açıklamadan bir şey anlamadım.Şuan normalde de bir şey anlayacak durumda değilken bu yazıyı değerlendiremiyorum.
Popülerlik anlayışınızı anladım..arkadaş ile bana neden ayıp olur onu anlamadım.

Bir kere bu konudan da bir şey anlamadım..sevimli bir konu değil.Birini seçip diğerini bırakmak zorunda bırakan bir soru.Burada ki popülerlik de neyin nesi..iki gülüyoruz,hüzünleniyoruz,bir iki cümle öğrenip cebimizde olanın ortaya döküyoruz hepsi bu..kim daha popüler konusunun yeri burası mı..insanların içinde rahatsızlık meydana getiren bir konu..en azından beni rahatsız etti ve normal bir insan olduğumu düşünüyorum..bu durumda diğer arkadaşları da rahatsız etmeli.Buna benzer konulara daha önce de şahit olmuştum ve konunun kaldırılmasını talep etmiştim..karşılık bulmadı.Tekrarı olmaz diye düşünüyordum,oldu.
Hakkımızda söylenen bir iki söz hoşumuza gitse de,bizi okşasa da konu hakkındaki yorumum budur.
Bunu da konuyu açan arkadaşa duyurmuş olayım..@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]'e