Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04.08.2014, 21:15   #190 (permalink)
-X-
Frav frivlbehz.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Henüz tanıştık kendisi ile, sıcakkanlı ve konuşmaktan keyif alıyorum

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Person of Interest hayranı, dizi sayesinde tanıştık O Reese, ben Root'çuyum

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ Ender abi, bilgisayar ile arası iyi onun da. Öğütler verir ben gibi gençlere

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Tanımıyorum

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ İroooo nerelere gittin sen Tatilin keyfini çıkar bakalım kıvırcık hıh Kobaydan selamlar

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ Sen başkasın, bambaşkasın Ne iyi ettik de tanıştık prensesim Ya tanımasaydım seni? Bak sevdiğin renkte yazdım

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ Cancanım beniiim Duygusal gecem, hep mutlu ol tamam mı? Yoksa gıcıklığım tutar

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ Dünya tersine dönse hayatımda olacaksın annişim Bir yol gösterici, dost, canımın içi olarak kalacan hep.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Kayıplarda, özletiyor kendini

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ Valla uzun zamandır görüşemiyoruz.