Konu: LifeisBeauty
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.08.2014, 13:33   #12 (permalink)
LifeisBeauty

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: LifeisBeauty

Alıntı:
yasemen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Onu tanımama sebep olan önemli bir yer var ki ayrıntılarda gizlidir, fazla konuşmayı sevmeyen ve soğuk bir yapım olmasına rağmen, onunla bu haletiruhiyemi tamamen unutuyorum. Çok sıcak, samimi, içten, içi dışı bir güzellik o. Yumuşacık bir kalbi var aslında ama bunun yanında da deli dolu fakat vefalıdır, güvenilirdir Dışadönüklüğü, hazırcevaplığı ve eğlenceli oluşu beni haliyle mutlu ediyor. Tanıdığınızda asla pişman olmayacağınız bir hatun, tarafımdan da çok seviliyor. Sen hep böyle kal ve hiç değişme. Hep burada ve benimle olması dileğimle, öpüyorum o tatlı yanaklarından
Anam kız bu ne yazmışta yazmış Vallahi sen zaten içinde bu cevherleri taşıyormuşsunda haberin yokmuş. İyiki tanımışım dediğim insanlardansın kaynaşmamız çok çabuk oldu forumdan foruma fark ediyor demek ki. Benim kadar canayakın olmasan bu kadar kaynaşamazdık, bana zevksiz desen de seviliyorsun hatun

Alıntı:
EbruLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kuzum ßen niye görmedim ßurayı öhö öhö ßaşlıyorum hemen ßen
Hemencik kanımın kaynadığı çok tatlı sevimli pufuduğum ßenim cır cır konuşur aynı ßen gißi hiç susmaz ha ßen ha o ßi farkımız yok
Pekte güzeller kendileri gözlerine ßittim eşşek gözlüm o ßenim
Seviyorum kuzum seni allah seni Pcm den eksik etmesin
İşin şakası taßikide daima hayatımda olmanı isterim kuzum SEVİLİYORSUNNNNNNNNNNNNN
Pufuduk ne ya Allahım tabirlere gel iki çatlak birbirimizi bulduk işte hemencecik kaynaştık zateeen seni yerim ben sen de seviliyorsun

Not: Gülizar benimdir benim kalacak

Sonra hayat bize öyle birini gönderir ki
önceden kaybettiğimiz her şey için mutlu oluruz.
LifeisBeauty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla