Konu: VERA
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.08.2014, 18:32   #24 (permalink)
VERA
La Tahzen!
Kaybettiğin her şey başka bir surette geri döner.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: VERA

Alıntı:
BuYuCu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Az KaraLayaLım .

MerakLı GözLerın Okuyacaği ŞekiLde Tabiki.

Şimdı Diğer YorumLara Baktim. Oturduğum Yerde Kahkaha Attim Kuzenim ßiLe Şaşirdi Ne oLuyoruz Diye

MiLLet Şair oLmus Haberım oLmamış Ya ßen Gec GeLdim Yada MiLLet Kendini Açmiş

Neyse Konumuza DöneLim.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Kendısını Sanırım Burada iLk Tanıyan ßenim Ancak Bu Konuya Şimdi Yazma Vaktim oLdu.

Ama Ben BazıLari Gibi İçLi CiLveLi SözLer Yazmayı Beceremem . Çünkü İçimden GeLmiyor DeğiL GeLiyor Ama Yorum Yapan Diğer

ArkadaşLara HaksızLık oLur Diye Yazmam

KendısıyLe Hem ÖzeL Sohbetımız oLduğu Kadar Hemde Dostane ßir ArkadaşLağimiz Vardir. iLk oLarak GünLüğümde MerhabaLaştık Sonrasında ProfiLimdekı Müzikden DoLayı Ve Devamında ßir ßaşka Yerde TanısmişLiğimız oLduğunu Öğrendık.

Tabıkı Hem Bu SohbetLerin Devamında Hemde İçtenLıkLe oLan Muhabettimiz Devam Etmektedir.

Ancak Şu Var ßazı ArkadaşLarımız ŞöyLe ßirsey SöyLemişLer BuYuCu iLe Aranız İyi İdi Ne oLdu Diyerek OnLara ŞöyLe Cevap Vermek İstiyorum. Herkesde ßir BuYuCu Sevdası aLmiş Gidiyor . Ne oLdu VarLiğim Rahatsızmı Ediyor SizLeri Bizim DostLuğumuz ÖyLe Pc Başinda oLmuyor Nedense İşte Tek Hatamızda Bu Sanırim

Kendısının Hem Sohbetı Hemde DostLuğunun ßana Vermiş oLduğu SıcakLığından DoLayı Bundan Sonrakı Muhabbetımızın Devamını DiLiyor.

Keske Dediğin Bütün GüzeLLikLerin SenınLe oLmasını DiLiyorum. SeviLiyorsun Uyuz
ooo Paşa basın açıklaması gibi olmuş

Ne diyebilirim ki noktayı koymuşsun sen .

Ayrılma yamacımdan , kurda kuşa yem olursun bak

Değerlisin duble uyuz