Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.11.2012, 03:57   #99 (permalink)
Mavi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Talking Cevap: ForumAşkı | Haberler

Forumdan Karışık Haberler

Haber Turuna Hoşgeldiniz..

Anjelina Jolie 'ye benzemeye çalısan @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] şekilden şekile girdi
Ama bu baya kafiyeli oldu mükemmelim yine

Sıradaki haberimize geçiyoruzzzzzzzz

Yanlış görmediniz evet evet kendisi @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Askere gitmek istedigini hepimiz biliyoruz değil mi @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hemen onaylayın
Her neyse deva edecimm bizim irağğğ "Askerede giderim , her işin aldındanda kalkarım pozu verdi falan fistannn cokta abartmaya gerek yok

Ve Sıradaki haberimizzzzzzz

Bu küçüklük resmi @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] 'e ait aynı hınzır ,küçükken @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] lerin korkulu ruyasıymıs mış mış Sonracımaaa öldürdüğü kedilere kayıp süsü vermiş o yasta o zeka ;d şimdiki zekanın nereden geldiği belli oldu

Ve bir sonrakii haberimiz forumcularımmm

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] 'nun anlattıklarına katıla katıla gülen @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] kendini kaybetti
Lakin @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] oyle bi haldeki ben buna ne anlattımda gülüyo yoksa yoksa bu bana mı gülüyo diye düşüncelere daldı Allah sizi inandırmasın bende bişe anlamadım

Sıradakii haberimiz ;d

geçenlerde modlara sert bi uyarı çeken @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
ben ne yaptım dercesine kafasını arabalara vurdu ;d (kendısıne kıyamadıgından duvara vuramadı ) çakal işde aman neyse

Sıra sıra sıradaaaakkii haberimmm

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ve ruh ikizi fazla söze gerek yok ne benzerlik değil mi

Sıraadaaaaaaki haberimiz

Bu ne rahatına düşkünlüktür cnm @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] etme eyleme gözüm objektiflere yakalanma heladasın özel durumlar falan kanka aip oluyor bizden kaçmaz yani

Sıradaaaki haberimize geçecek olursak :d

ee merak edin canlarım azıcıkda bu üyemizi tahmin etmeniz çok zor olmasa gerek

iLda uydurmaCaa

Herkes herkesi sevmesin, gerek yok.

Mavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla