Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.09.2014, 11:00   #197 (permalink)
Huzur-u Kalb
Herkesin yolu, layığına açık olsun.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
= Bir sıkıntım olduğunda hemen neyin var diye soran sayılı kişilerden sevecen cana yakın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] = Başının etini yiyebildiğim onunla uğraşmayı sevdiğim biricik dostum
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] = Eskilerden beri bildiğim hanım hanımcık hatun iyi kalplidir.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] = Bal der bana bal derim ona yeri kalbimde çok çok farklıdır birtanedir birrrrr beni evlatlık alacaklar öyle anlaştık
Jeee
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] = Hemen tirp atar çok komiktir.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] = Forumun az konuşan üyelerinden Bir çene var Amann düşman başına Şaka tabi çok cıvıl cıvıl sevecen biri
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] = Daha önce tanıştık mı unuttuk yine tanıştık bizde bir değişiğiz böyle işte Çok sıcak kanlı sevecen biri
mk5590
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] = Eskiden çok konuşurduk şakalaşırdık muhabbet ederdik ama bir süredir bir selam bile yok O mu hayırsız ben mi bilmiyorum

"Beklemek ateşten kuvvetlidir...
Huzur-u Kalb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla