Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07.09.2014, 18:38   #204 (permalink)
Jade

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] -- > Nedense ben onu tarih sever diye aklıma kazıdım askerimiz ve benim askerlere çokk saygım var kişiliği oturmuş umarım hep bizimle olur.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] -- > yeni tanışcaz yani allah nasip ederse öyle bir fikrim var oda beyefendi bir kişiliğe benziyor.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] --> yeni gördüm , tanışırız belkim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] --> o var yaa o can hanımefendi duruşuyla herşeyiyle tam bir dürüstlük abidesi , bana çok akıl vermiştir . ve ben ondan daha çok akıl almaya devam ederim
gözleri gönlü gibi güzelim seviliyosun
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] --> o benim abimmmmmmmmmm canımm yardımcım yol gösterenim bana güvenen bir adam ve ben onun desteğini hep arkamda hissediyorum iyi ki varsın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] --> biraz farklı tanışmamız oldu onunla gayretli biri
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] --> ahh ah sen yok musun sen nasıl olacak oldumu bi bayan gözüyle bak baka baka bişeler çıkarttık ortaya sende gayretlisin ve işini severek yapıyorsun
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] --> ilk geldiğimde konuşmuştuk sanki sonra gitti , sonra yine gelmiş umarım gitmez artık tatlı birine benziyor
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] -- gelippp beni oyunlar da geçiyor sırf benim birincii olduğum oyunları oynuyo
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] --> ben ilk geldiğimdede konu açma konusunda gayretliydide simdide gayretli birazcık abartsada
iyi biri umarım ona allahım hayırlı bir eş nasip eder.

Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla