Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.09.2014, 17:19   #144 (permalink)
HANDAN
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Forum Kimliğiniz.

1. Adınız / Soyadınız: Handan S.

2. Doğum Tarihi/Yeri: 13.05.1983 - İstanbul

3. Varsa Lakabınız: Speedy Gonzales

4. Nick'inizin Anlamı: Gülen, Gülücü, Güleryüzlü, Şen Neşeli

5. Yaşadığınız Yer: İstanbul

6. Göz Renginiz: Bir Yeşil Bir Mavi değişim gösteriyor

7. Mesleğiniz: Muhasebe

8. En Sevdiğiniz Yemek: Taze fasulye

9. En Sevdiğiniz Tatlı: Talı ile pek aram yok olsada olur olmasada

10. Foruma kimin sayesinde üye oldunuz: Seneler önce googleda rastlamıstım

11. En Sevdiğiniz şarkı: Stromae - formidable

12. Varsa 'Uğurum' Dediğiniz şey:

13. Hobileriniz: Avatar yapmak Resim çizmek benim işim

14. Fobileriniz: Allah Korkusu

15. En Sevdiğiniz Araba Modeli:

16. Evcil Hayvanınız Var mı: Kedi ve Muhabbet kuşu besledim zamanında şimdi ise sadece su kaplumbağam var ne koşur ne bişi eder garibim sadece yiyor içiyor yatıyor zararsız

17. Yaşama Dair Görüşleriniz: Emanete ihanet etmeyin, Halinizden Şikayet etmeyin, Büyüğünüze emretmeyin, Boş şeylerde ısrar etmeyin, Nefesinizi boşa tüketmeyin, İnsanları bekletmeyin, Etrafınızı kirletmeyin, Hayatınızı Mahvetmeyin, Kimseye minnet etmeyin, İnsanları yüzüne karşı methetmeyin, kimseye küfretmeyin, Kötülüğe Meyil etmeyin, Malınızı boşa sarf etmeyin, Sırrınızı açık etmeyin, her şeyi merak etmeyin, suçunuzu inkar etmeyin, Şerefinizi kaybetmeyin...

18. Medeni Haliniz: Bekar

19. En Belirgin Özelliğiniz: Mütevazi olup bu soruyu cevaplamamak isterdim ama birazcık ukalalık etsem birseycik olmaz sanırım Bazı şeyler için sabrım yok Kibirli olduğumdan değil, sadece daha fazla canımın yanmasını ve beni mutsuz eden şeylerle vakit harcamak istemediğimden...Hayatımda geldiğim noktada, alaycılık, aşırı eleştiri, aşağılama ve herhangi bir doğal ihtiyacımın görmezden gelinmesine sabrım yok. Beni sevmeyen insanlarla iyi geçinme, birlikte olma isteğimi kaybettim. Tek bir dakikamı yalan söyleyen ya da manüplatif insanlar için harcamak istemiyorum. Bencil, ikiyüzlü, sahtekar, cuz övgüleri olanlara hayatımda yer vermeme kararı aldım. Ne seçici bilgeliğe ne akademik kibire, ne de popüler dedikodulara tahammülüm yok. Çalışma ve kıyaslamalardan uzak yaşamak istiyorum. Çünkü bu dünyada karşıtların bir arada yaşayabileceğine inanıyorum ve bu yüzden esnek olmayan, katı ve sivri kişilerden kaçınıyorum. Dostluklarımda, ilişkilerimde sadakate ve saygıya önem veriyor, cesaretlendiren, teşvik eden cümleler kuramayan insanlarla birarada olmayı bırakıyorum. Abartılı her şeyden sıkılıyorum. Hayvanları sevmeyenleri kabul etmekte zorlanıyorum. Ve en önemlisi sabrımı haketmeyenlere hiç sabrım yok artık...