Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18.09.2014, 19:58   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Dr Frost Güney kore Dizi Tanıtım / Oyuncu Kadrosu ve Resimler / Dizi Konusu 2014

Dr Frost Güney kore Dizi Tanıtım / Oyuncu Kadrosu ve Resimler / Dizi Konusu 2014

Dram: Dr Frost
Revize Romalılaşmanın: Dakteo Peuroseuteu
Hangul: 닥터 프로스트
Yönetmen: Sung Yong-Il
Yazar: Heo Ji-Young
Ağ: OCN
Bölümler:
Yayın Tarihi: Kasım 2014 -
Süre: Pazar 23:00
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Arsa

Baek Nam-Bong ( Song Chang-Eui ) Dr Frost olarak bilinir. O yaşta psikoloji profesör oldu. O son derece parlak, ama nedeniyle bir çocuk gibi onun frontal lobda bir yaralanma başkalarıyla sempati zorluklar vardır. Gün boyunca, o şimdi kampüs danışma merkezinde bir danışman olarak çalışıyor ve geceleri o bir barmen olarak çalışmaktadır.
Baek Nam-Bong sonra bir öğretim görevlisi, Yoon Sung-A (ile çalışmaya başlar Jung Eun-Chae danışma merkezinde). Yoon Sung-A istemcileri danışmanlık ihtiyacı olan hevesli. Onlar yardım için onların gitmek sorunları çözmek için birlikte çalışır.
Notlar

"Dr Frost" devraldı OCN- önce "tarafından işgal Pazarları 23:00 zaman aralığında Reset ".
Tarafından webcomic dizisi "Dr Frost" dayanarak Lee Jong-Bum (ilk aracılığıyla 2 Şubat 2011 yayınlanan cartoon.media.naver.com ).
Cast

Song Chang-Eui - Baek Nam-Bong (Dr. Frost)
Jung Eun-Chae - Yoon Sung-A
Lee Yoon-Ji - Şarkı Güneş (Profesör Song)
Sung Ji-Ru - Nam Tae-Bong