Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23.09.2014, 17:02   #219 (permalink)
LifeisBeauty

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: beni çok çok uyuz eden ama aslında çok ortak noktamız olduğunu keşfettim değişik kişilik
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: fenerli olmasa iyi kız aslında Kendisi gitmeyi düşünüyordu ama bir güzel vazgeçirdim Benden kurtulmak kolay değil
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Geldiği günden beri konuştuğum insan, işini yanlış biliyormuşum yeni öğrendim Tatlıdır aynı zamanda triplidir
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Uyuz ananın uyuz oğlu Beni çok uyuz etse de sohbetini severim @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: vallahi şapidiğime ne desem az. Her yerden benimle konuşur hiç sıkılmaz, ben onun çirkiniyim o da benim şapidiğim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: atarlı ve beddualı hatun az önce azıcık kapıştık sonra yalvardı yakardı beni affet Müge hata ettim Müge nolursun falan ben de yufka yürekliyim tabii affettim napım işte Ayrıca Cengaver'i sadece ben beğenirim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Ebruliye cins sorular sorup atarlandıran insan Sohbeti çok iyidir, ona bir yazdım daha susmadık
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: yazmayınca niye yazmıyosun lan bana diye atarlanır uyuzun tekidir ama canayakındır
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: insanları önyargıları nedeniyle eleştiren aslında kendisi de onlar gibi olan insan Sohbeti iyidir bol bol güler, çalışmayı sevmez ama ben onu severim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: benim takımdaş, arada görünüp kayboluyor Hikayemde neler ettim ona ama bu daha başlangıç

Sonra hayat bize öyle birini gönderir ki
önceden kaybettiğimiz her şey için mutlu oluruz.
LifeisBeauty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla