Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.10.2014, 11:42   #2561 (permalink)
Orhan-38
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Karalama Defteri

Senin Bana Verdiğin Sevgi Dolu bir Dünya. ve Senin Sevgi dolu Dünyan!!! Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana, sade bir kurdeleyle süslenmiş. Çöz kurdeleyi ve kaldır yavaşça kutunun kapağını... Kocaman bir fırça ve bin bir renk koydum kutuya bir cennet resmi yapıp içine gir diye... Düşler serpiştirdim gizlice,düş kurmayı unutma diye... Güneşin batışını,billur suyun sesini, kırmızıyı gelinciklerin saflığını,taze ekmeğin kokusunu ve bir gülümsemenin sıcaklığını da ve Senin o tatlı çekici gülünü sığdırdım. Ruhlarımız aç kalmasın diye... Kutuya da sana olan sevgimi sana olan saygımı sana olan tutkumu koydum, güçlü ol diye,çünkü sevmeyen sevilmeyen n güçsüzdür. Beyaz bir güvercin uçup kendi kondu kutuya, Sana olan sevgimi sana olan aşkımı sana olan tutkumu sana olan bağlılığımı sunmak için.... Bir buket sevgi bir yudum aşk da koydum senin yaşaman için. ve yarım bir elma da koymadan edemedm.Paylaşmayı anımsayalım diye... Sevdiklerimize onları sevdiğimizi söylemek için yarını beklemeyelim. Hemen şimdi yapalım diye... İçtenliği,umudu neşeyi,bağışlayıcılığı özgüveni ve açık yürekliliği unutmadım, onlarda kutunun içinde.. Son olarak da bir kart iliştirdim kutuya bak bu kartta neler yazıyor. Bu kutunun kapağını her kaldırışında Sevgiyle ilgili yepyeni şeyler keşfedeceksin. Yaşamak için yarını bekleme, al yaşamı kollarının arasına ve sımsıkı sarıl yaşamdan yalnızca almak yerine ona birşeyler ver. Kısacası bütünüyle" Sen Sevgilisin sevdasın tutkumsun Aşkımsın . UNUTMA (!) yaşam dokuması henüz tamamlanmamış olağanüstü güzellikte bir duvar halısıdır ve sana ait olan boşluğu yalnız sen doldurabilirsin. bir gün sonsuzluğun bulutlarına oturduğunda ne aklın kalsın ne de yaşanmamış dokunulmamış gerçek sevgiyi sevdayı özlemi tutkuyu zevki yaşamadım yaşayamadım demeyesin. CANIM NE OLUR SEN HEP GÜL.!!!!! Bu Can senin bu yürek senin bu ruh senin OLSUN..

Aşkın ekimi kasımı olmaz ki.. Ilık bir ekim sabahında, Ayaz bir şubat akşamında Ya da temmuz güneşinde sevmezmiyim seni..?. Severim.. Hemde çok..
Orhan-38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır