Konu: Papatya
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.10.2014, 12:35   #4 (permalink)
Papatya

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: papatyaa

Alıntı:
Cengaver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Forumda benim için değerli olan nadir insanlar birisin...
Çok iyi birisin, iyiki forumda seni tanımışım kardeşim
Konuşmalarıyla, tavırlarıyla, düşünceleriyle çok iyi, kendini yetiştirmiş güzide insanlardansın. Arada tartıştığımız birbirimizi anlamadığımız da olsa hemen arayı tatlıya bağlarız.
Kimseye kırıldığını görmedim, bana kırlmaz hiç, beni her konuda uyarır, benim dert ortağımdır kendisi. Ne kadar da tartışsakda sen hiç kırılma bana, hiç üzülme inşallah...
Aynı zamanda benim toprağım, hemşerimdir...
.
Hep halimi hatrımı sorar, beni hep mahcup eder. Kendisinden özür dilemek istesem, biz kardeşiz ne özürü der, o kadar iyi insandır...
.
İyi ki varsın cann, iyi ki tanımışım seni kardeşim
Dilimde söz tükendi, seni nasıl anlatayım, kelimeler tükendi...
Hep böyle ol inşallah,
Hayatın, bahtın ömrün açık olsun, Rabbimden hakkında hayırlar getirsin inşallah.
.
Sınavlarında da başarılar
Ne kadar güzel şeyler yazmışsınız öyle,hangi bir sözünüze yanıt yazayım ki mahcup oldum şimdi..
Estagfirullah yüreği güzel olan sizsiniz, yürek güzel olunca çevresindekileri de güzel görürmüş
Sende bu forumda iyiki tanımışım dediğim, iyiki var dediğim değerli bir kardeşimsin
Gerek yürek güzelliğinle, gerekse de karakterinle farklısın kardeşim Temiz bir kalbin var kin tutmazsın kimseye bu yüzden tartışsak bile uzun sürmez atışmalarımız ve tartışmadan sonra bile yine aynı samimiyetle davranırsın nezaketinden ve samimiyetinden eksilme olmaz hep de böyle olsun inşallah

Sıkıntılarımı dinleyen dert ortağım, güzel tavsiye verir vaktini hep çalarım ama hiçte kızmaz hep dinler beni ve hep de yüzümü gülümsetirsin Sende hep mutlu ol hiç üzülme inşallah kardeşim

Öyle temiz bir yüreğin var ki kardeşim dilerim herşeyin en hayırlısı, en iyisi ve en güzeliyle karşılaşırsın, sınavlarım için dua etmeyi de unutmamışsın bu kadar da vefalısın Allah razı olsun kardeşim, samimiyetin, güzel duaların ve kardeşliğin için sana da sınavında başarılar dilerim Allah yardımcın olsun

Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır