Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.10.2014, 14:39   #676 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Öneri ve Şikayetler

Merhaba

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Bugün Birkac Konu Acmak İstedim. DoLayısıyLa SizLerinde BiLdiği Gibi Ya İnternet Sitesinden aLıyorum Yada BeLirLi GazeteLerde aLıyorum. Bu GazeteLer Forumda Konu ALınması Yasak oLan GazeteLer DeğiL. Çünkü Bakıyorum SizLerin DuyuruLarda Yazdiğiniz GazeteLerden aLinmadi Konu..

Yukarıda Bahsi Geçen Gazeteden aLmadim Konuyu. Zaten Konu ALtınada Yazdım Hangi Gazeteden aLdiğimi. Ancak GörevLi Arkadaş Konuyu KiLitledi. YanLişLik oLdu Desem GörevLi Arkadaşimızda Konuyu Okumamiş .

KiLitLenen Konu:[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Acaba KuraLLar Değişti Benmi BiLmıyorum . Yoksa ALinti Yaptiğim Gazetedemi YasakLandi.Ayrica Madem `Sözcü Gazetesi`ndende aLintı Yasak Neden Bu Konu SiLindide DiğerLeri SiLinmedi. Çünkü Hepsi Aynı Gazetede İçersinde aLinmiştir.

Ayrica Okumak İsteyen İçin YetkiLi ArkadaşLar GünceLLerse İyi oLur.

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Konu Jaqen tarafından (19.10.2014 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla