Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.10.2014, 13:07   #19 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Asıl Sorun Nerede? (Eş /Sevgililerde mi? Sanal Ortamda mı?)

Alıntı:
Exodus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Forumun en çapkını olan @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bence bu konuya yorum yapmalısın
VereLim Paşa

SoruLara Önce aLinti HaLinde Cevap Vermek İstiyorum.

Alıntı:
sanal ortamdan ,onlara olan güvensizliklerindenmi
AsLında İkısıde GecerLi Sebeb.

OnLara Güveniyorsun. Tabiki Seviyorsan Güveneceksın . SevmedikLerine Güvenmenin Manası Veya AnLami Yok. Şahsen Ben SevmedikLerime Güvenmedim Çünkü OnLar Güvenecek Birsey YapmadıLar. Size Geçmişten Bir Örnek Vereceğim Sanırım yıL 2009 Sanırım O ZamanLar IRC`de Aktif oLduğum ZamanLardi. Bir Kız Arkadaşim Vardi. Kendisi Arada Başka SunucuLarada Giderdi. Birgün Bir Arkadaşimdan Birşey Sormak İçin Gittiğimde Onu Orada Gördüm. Ama Ben Başka Nick iLe Girmiştim Oraya . Zaman Geçti SöyLedim Buna Bak Bu Çocukdan Uzak Dur. Ama O Tam Tersine Beni Kıskandırmak İçin Hergün Orada +( Artı) Facebook da EkLemişdi. Tabiki Bende OraLı oLmadim . Hani Bir Laf Vardir SaLdim Çayıra MevLam Kayıra Diye

Tabii Aradan Zaman Geçti AyrıLdık. BunLar OrtaLama Aynı Zaman İçinde SevgiLi oLduLar.

Ondan DoLayı Bana GeneL oLarak ArkadaşLarım Şunu DerLer `BuYuCu Çok VefaLı Adamsın Sen Senin Sayende Bütün TanıdıkLarın SevgiLi Yapiyor

Bu Konuda oLdukça HakLıLar Bende Staj Yapıp Diğer Bir Arkadaşimda Doktora Yapan Kız ArkadaşLarımın Sayısı oLdukça FazLadir.
Ben Her Zaman Şunu SöyLerim Sevdiğinizi Kıskanın Kıskanınki Değer Verdiğini AnLasin . Ancak Şu Var Eğer`ki BiriLeri Sizi Sevdiğini SöyLüyorsa Sizde Onu Sevdiğinizi SöyLeyin İnan Ödeşmiş oLursunuz

Alıntı:
sanal ortamın güvensizliğindenmi (kıskanıyor)uzak tutmaya çalışıyor
BeLkide Ben En Büyük Hatayi Bunda Yaptim. Bir ZamanLar Herkesin BiLdiği Ve Tahmin Ettiği Kişiyi SanaL Ortamdan uzakLaştırmadim. Buda İkimize En Büyük Ceza oLdu. Eğerki Cidden Seviyorsanız Birbirinize Değer Veriyorsanız İki Tarafsinda Yapması Gereken Birşey Var . İnternetinizin Modemini Tamamen Kapatmak. Ancak Şu Var Örnek Verecek oLursam Hırsıza KiLit Dayanmaz Diye Bir Lafımız Var . DeğiL İnternet`i Kesmek SanaL DünyayLa ALakasını Kessenizde Kişi Yine Yapacağini Yapar Bunu En Çok Sen BiLiyorsun @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Bazı ŞeyLeri PayLaşiyorum SeninLe

Kişinin İçinde oLacak Bazı ŞeyLer. Internet oLmasa Skype Var O oLmazsa Whatsapp Var Artık İnsanLarı İnternet`de Kesmiyor .MeseLa DiyeLim SevgiLinizin TeamViewer Uzaktan erişim‎ iLe Pc`sine BağLandiniz. Siz Düşünürsünüz akLınız Sira SevgiLim Bana Sadık Bak KimseyLe Yazişmıyor Tam Benim Aradiğim Kişi Diye. Oysa O SesLide Bir BaşakasiyLa CiLveLeşiyordur. Ama Sizide Boş Bırakmak İstemiyordur Bence

TeknoLoji O Kadar iLerLediki DiyeLim İkisindede Siz Varsınız . Onuda ÖrnekLeyeyim Siz oLsanız Ne oLacak . Hemen Bir Mesaj GeLir TeLine Veya Biri O An Yazar Kişiye . Oda Pc`de SevgiLisi Varya Sadece tşk Eder Ve Ekranı Kapatir. Aradan 3/5 Dakika Geçtikden Sonra Hemen Size Dönüp Aşkim Ben Mutfağa Geçiyorum GeLeceğim Hemen Diyerek eLinde TeLefon iLe Öte Taraftan Sizin BoynuzLarınızı CiLaLamakLa MeşguL oLuyordur.

Kısaca Eğer Seviyorsanız Kopun SanaL Dünyadan !

Konu Jaqen tarafından (20.10.2014 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla