Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.10.2014, 13:18   #679 (permalink)
Narsinha

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Öneri ve Şikayetler

Alıntı:
VERA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba..
Konuya direk girmek istiyorum , lafı dolandırmadan ..
Konu açmaya başladığımdan bu yana aldığım kaçını uyarı sayamadım.Ben rütbe ,yetki kaygısı taşıyarak değil keyif alarak , zevk için konu açanlardanım .Üyeleri konu açmaya ( otomatiğe bağlamış bir şeklde değilde ) seçici , ilgiçekici konular açmaya yönlendirmek daha iyi değilmidir?Katılım ve atmosfer açısından.Ama her seferinde basit nedenlerden dolayı yok harf yok noktalamalar garip geiyor bana.Nereye dönsem bir yönetici ama üst ama alt bulunmakta,bunların görevleri değilmidir aksaklıkları düzeltmek, değil der iseniz sadece konu açmak içinmi varlar bilemedim.
Ha şunu da belirtmeden gecemiycem,Kaldı ki oyunlardan tutunda forum genelinde siz yöneticiler tarafından ihlal edilen birçok kural görüyorum .Sizleri kim uyaracak..

Saygılar..
Kolay gelsin herkese.
Forumdaki kurallar herkes için geçerlidir.Üye-yönetici farketmez.Açılan konular konu açma şablonumuza uygun olmalı.

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Burada anlatılan butonla, kurallara kurallara uymayan kişileri bize bildirebilirsin.Ayrıca bizde alt-üst yönetim yoktur, herkes eşittir.İyi forumlar dilerim.

Narsinha isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla