Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23.10.2014, 14:58   #2910 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Forumdan Sevdiğimiz Üyelere Çiçek Verelim

Harbiden SevdikLerime Vereceğim. ÖyLe BoL Keseden DeğiL.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Hemşerim. Her Zaman AdaLetine Güvendiğim.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Her Ne oLursa Abimdir. SeL Gider Kum KaLir.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] &@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Herkes Ayri Siz Ayrısınız .
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Ne Derdim oLsa Hep DinLemişdir. AbLamdir
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Kardeşim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Neler PayLaştık SenınLe Gecen SiLmeden KonusmaLara Baktım. Birinin ELine Geçse İnan iLk BanLanan Biz oLurduk
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: YorumLarini Sevdiğim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Muhabbeti Hos Bazen Kavgada etsek Sanırım Biz Konusunca Daha MutLuyuz Nedense Geç Tanıdım Seni
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: DostLuğuna Samımıyetıne Guvenım Sonsuz
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Hep BöyLe KaL oLurmu asLa Kendinden Ödün Verme
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Bir Abi Diyorsun. Ben Başka Laf BuLamıyorum
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: HaLiL Kac Sene oLdu. Hep Aynı Samimi Ve İçtensin
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Muhabbeti Hos samimi
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: BiLemedim Ama Ağir BaşLisin Sevdiğim abLamsın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Bana Bir Konuda Kızmışdi. İnan O Gün SaatLerce Düşündüm Ve Sana Hak Verdim. Bazı ŞeyLer Nedense SöyLenmıyor
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: YıLLar Ne Kadar Gecsede Bir SeLam aLip Vermek Bence çok GüzeL
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Bazi ŞeyLer Nedense oLmaz
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Sende HakLısın Onca Şeye Rağmen
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Senide Eski Tanırım. Her Ne Kadar Bazen Kızsanda Nedense Bazi ŞeyLer SöyLenmiyor
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Hemserım . YıLLarin DostLuğu Nerden Nereye AyLin
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Başkasın Paşa
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Hemserım.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: En Çok Seni ÖzLedim Sari Kız
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Çoğu Erkekden DeLikanLısın.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Seni anLamadim. Ama SırLarina Ve Samımıyetıne Güvenıyorum. Buradakı BanLaman oLayına GeLince Haksızsın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: oLmadi. Başka Yerde oLmak Sana Yakişmadi. Ama KıymetLisin
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Gıcıksın Uyuzsun Ama Herseye Değersin
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Bırak Artık Sende LamerLiği Beni Örnek aL
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: İlk Başlarda oLdukca Iyı ıdık. Ama zamanLa Sohbetimiz KesiLdi. Nedense Hep İşim oLunca Yazdim Sana Bir Kere BiLe İtiraz Etmedin. DostLuğun GüzeL
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Sana Ne Desem BeLkide En Zoru Sana Yazmakdi. Kac Sene oLdu .Kac Sefer Kavga Ettik Ben Unuttum Ama Şu Var Her Ne oLursa oLsun Ben Kızarım Ben Kavga Ederim SeninLe Ama AsLa Bu Demek DeğiLdir SeninLe Hep Küs KaLacağim.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Sende Az DeğiLsin Bu Forumda Bana SorsaLar En TehLiKeLi Kim Diye Seni SöyLerim. Ama Sanada Hak Veriyorum . Herşeyi SöyLersek Bir Tadi Amacı KaLmaz
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Ah Be Kuzenim Ah Be Kardeşim. Neler Yaşadık SeninLe Bir Ben Bir ALLAH BiLir Hani Demiştin ya BuYuCu Çıkmadiğin Kız Varmı Diye İnan Hiç Araştırmadim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Hemserım Ve MemLetımde Okuyorsun OraLarın Kıymetını biL
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: son Mesaj Hep Sende
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: abLana Aşiğim Haberin oLsun
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Suskunsun Kardeşim Benm serkan BöyLe DeğiLdi
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: MutLuLukLar Arkadaşim. Hemde Kocaman
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Yakısdınız ALLAH Ayırmasın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Çok Faydanı Gördüm Ne oLursa oLsun Sakın EmekLerinin Kıymetini BiLenLer iLe Beraber oLmanı İsterim. BiLiyorsun Ne Zaman DiLersen Bir teLefon Kadar Yakınındayım
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Ah be Ahmet`im Seninde YardımLarini Unutmuş DeğiLim. DiğerLeri Gibi Kanka Deyipde Ikı Gun Sonra İsmini anmamazLık oLmazdi. Hep Ama Hep Kocaman MutLu oL Root
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Tam Benim Dişi Versiyonumsun. Ama Şu Var Sen Bendende Dobrasın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: BeLkıde Hayatımın En Büyük Hatasını Sana Yaptim. İnan Bazen PişmanLıkLar BiLe Fayda Etmiyor. Ancak Onca Şeye Rağmen Seni Tanımakda GüzeLdi
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: Sanrım Burada En Gec SenınLe Muhabbet Ettim Bana Sorsan En Çokda Neyimi Sevdin Derimki @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] iLe Kavganı SöyLerim

Konu Jaqen tarafından (23.10.2014 Saat 15:16 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır