Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04.11.2014, 22:00   #10 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ayrılık Mektupları, 2014 En Yeni Ayrılık Mektupları, Orjinal Ayrılık Mektupları, Sevgiliye Me

Sonsuzluktan Geldim Sana

Çok uzaklardan geldim yüreğine. Kapılarını aç bana . Sana geldim sonsuzluktan. Senden önce çok uzun yollar aştım. En olmadık tehlikelerin içinden geçtim. Binlerce kez düştüm hayatın basamaklarından binlerce kez düştüğüm yerlerden kalktım tek başıma. Düştüğümde yanımda ne sen vardın nede eller… Ellere aldanıpda düştüm binlerce kez. Ama düştüğüm yerlerden kalktığımda sen vardın yanımda…

Sorgun yoktu bana sualinde olmamıştı. Geçmiş sana göre karıştırılmaması gereken hazin bir yaşanmışlıktı ve hiç önemi yoktu senin için. Sen sevmiştin beni kayıtsızca şartsızca. Eğemenlik kurmuştuk yüreklerimizde. Sana geldiğimde aslında basamaklarının en son adımındaydı yüreğim. Son basamaklardan bile inmiştim. Artık suya batmaktaydı hayallerim. Meleksi çocukluğum denizlere doğru adım adım yürümekteydi. Yüzme bilmeyen saflığım tertemizliğim onu kirletenlere inat adım adım yürüyordu denizlere ….. Boğulmayı göze almıştım artık..

Sonra en umulmadık anda sen çıktın karşıma. Belki son demde beklenen sen değildin ama sevgiyi hak eden sendin.Ellerimden tuttun. Tek tek indiğim basamakları aslında hiç yabancısı olmadığım basamakları tek tek çıktık beraberce. Gerçekten çok sevdim seni yürekli çocuk… Hala seviyorum.. Biliyorumki sonsuza kadar seveceğim. Belki böyle Aşklar çok gerilerde kaldı. Belkide böylesine sevenler Aptal aşık anıldı. Üzerimize ne etiket yapıştırılırsa yapıştırılsın. Ben seni seviyorum… Hep seveceğim…

Sonsuzluğum bildim seni. Biliyorum bu ömürden sonra bir hayat daha var . Sonum seninle işlediğim tüm günahlarımdan yanmak olsada cehennemlerde. Allah’ım bir gün affedecek beni biliyorum. Günahkar bir kulum ben günahların kucağında yoğrulmuş. Cehennemden çıktığı ilk gün ki ruhum yine benim sözümü dinlerse sonsuzluğumuzla beraber seninle sende bu yürek. Sen cennet kadar temizsin gözümde bense cehennem kadar günahkar. Arındı ruhum seninle günhlardan. Sonsuzluğumsun sen. Biliyormusun ben seni bu dünyam için sevmedim. Fani bu dünya yalan biliyorum … biliyorsun. Ben seni sonsuz dünyam için sevdim. Bu kadar çileyi neden çekiyorum sanıyorsun. Cevabı çok basit bu dünyada canansın sadece . Ahiretimde ise CAN’sın… Önce can demişler bilirmisin yar önce can demişler…