Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09.11.2014, 15:31   #253 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Daha tam bi tanışma olmasada cılgın capcanlı bir insan kalbi temiz bir bayan diyebilirik
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : nickine hayran kaldığım insanlardan biri deyim ama inş tanışma fırsatı olur..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Uyusun teki ama severim küçük bebeyi
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Kendisi ile konuşmadım ama çoğu zaman coğu yerde karşılaştığım birisi sevilen bir insan
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Kendisi canlı yureği temiz hoş görülü bir insan
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] :Tanıyamadım ama ilerde tanışırık demi
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : herkesin abi dediği insan ama ben daha cok samimi ve tanışma şansı olamadı kendisi ile
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Benim burda ceydam dan sonra gelen cok değerli can gardaşlarımdan biri de bu cimcime
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ : Kendisi kelimeler yetmez anlatmaya dostluğu ve kardeşliği ölümsüz olacak tek insan benim iki zaafımdan birisi uyus

Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !

EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla