Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.11.2014, 19:11   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
love En Yeni Kahraman Tazeoğlu Sözleri, En güzel Kahraman Tazeoğlu Mesajları, Kahraman Tazeoğlu Sözleri

En Yeni Kahraman Tazeoğlu Sözleri, En güzel Kahraman Tazeoğlu Mesajları, Kahraman Tazeoğlu Sözleri

En Yeni Kahraman Tazeoğlu Sözleri, En güzel Kahraman Tazeoğlu Mesajları, Kahraman Tazeoğlu Sözleri, en kısa En Yeni Kahraman Tazeoğlu Sözleri, en kısa Kahraman Tazeoğlu Sözleri, en uzun Kahraman Tazeoğlu Sözleri, en güzel Kahraman Tazeoğlu mesajları, 2015 en yeni Kahraman Tazeoğlu Sözleri

Acım mı? Geçmedi... Alıştım sadece.

Acının yan etkisi, güçlü bir karakter armağan etmesidir size.

Ah be anne... "Taşa oturma karnın ağrır" diyeceğine "aşık olma kalbin acır" deseydin keşke.

Aklım kara kış ellerim seni üşüyor, bugün günlerden soğuk...

Anladım ki ayrılığa değil, ayrı kalmaya yeniliyor insan.

Anne bak yine terli terli aşk içtim. Ateşim düşmüyor yarin yüreğine.

Aşk bazen acıyla tanışmanın adıdır prenses. Ve aşk, uçmaya kanat aramak değil, uçuruma kanatsız atlamaktır bilirsin.

Aşk bir bakış acısıdır; çünkü her aşk kendini tüketerek çoğalır.

Aşk varlığın değil yokluğun kaybıdır.

Aşk, insanın kendi eksiğini başkasında tamamlama isteğidir.
Terk edilmekse eksiğin daha da eksilerek sana geri iadesidir.

Aşkı sen ya da ben var etmiyoruz; bir araya geldiğimizde aşk bizi var ediyor.

Bedeller ödenirken para üstü beklenmez.

Ben bu şehirde en çok seni sevdim...

Ben hiç mutluluktan delirmedim; Ama delirmekten mutluyum.

Ben nice tüy gibi başlayıp taş gibi biten düşüşler gördüm. Üç kuruş etmeyecek insanlara servet ödedim. Eğer dostunsam, seninle yanmalıyım, yanmaktan korkuyorsam da dost olmayı bilmiyorum demektir.

Ben;
Seni, yanındakini ve milyarlarca insanı yoktan var edenin aciz bir kuluyum sevgilim.
Ben sadece tutuklunum.
Hadi azıcık sev beni.
Sev ki utandırayım kendine Mecnun diyenleri...

Beni ben geçe ordaydım işte, bekledim sen gelmedin!

Bilseydin ayrılığa yazgılanmış bir sevgiye açar mıydın yüreğini?

Bir çığlıktı yalnızlığım, hepiniz mi sağırdınız...

Bir insan, iki kuyuya aynı anda gözlerinden düşebilir. İtme! Ama gitme. Daha saat "hoşçakal"ı göstermedi. Bitme!

Bir otobüs aşkıydı belki bizimkisi; benim yolum "son durak" seninkisi "müsait bir yer"di.

Bir şairin dediği gibi: başka anlamlar arama, gerek yok! Katlandığım kadar seviyorum seni, gerçek bu, evet bu.Kahraman Tazeoğlu sözleri

Bizler içimizdeki çocukla ölüyoruz, şimdiki nesil içindeki yetişkinle büyüyor.

Bu aşk için, yüksek duvarlardan atlamak yerine asfaltlardan geçmeliyim.

bunu saymıyorum,
bir daha ki sefere daha haince terket..
bir daha ki sefere daha alçakça olsun gidişin.

Büyük hayallerin kırıkları da büyük olur ama ne yapayım, yıldızlar da ancak kendini yakabildiği sürece yıldızdır...güzel sözler

Büyük seven kalbin acısı küçük olmaz...

Denize bakmayı bilmeyenler, bir gün mutlaka boğulur. İşte bundandır gözlerinden kaçışlarım.

Dinsizin hakkından imansız gelir de, sensizliğin hakkından kim gelecek? Ben onu düşünüyorum sevgili.

Diyorlar ki; Küsme aşka daha kimler gelecek kimler geçecek. Bilmiyorlar ki en son giden her şeyimi götürdü. Bilmiyorlar ki; En son giden, daha sonra gelecekleri bile götürdü...

Eğer insan unutmak istemezse, bir günü bile hatırlar on yıl sonra... Ve unutmak isteyen, bir günde unutur on yılı.

En çok sana yakıştırdığım için aşkı, "AŞKIM" diyeceğim yeniden. AŞKIM seviyorum seni...Kahraman Tazeoğlu sözleri

Ey ayak izleri kalbimde kalanım… Şimdi herkes biraz daha sen... Her saat biraz daha geç ve aylar fazla geliyor yıllara.

Galiba ben bu aşkta iyi halden müebbet yedim.

Gelişi güzel ayrılıklardı benimki. Senin kadar esaslı, hiç gitmedim senden.

Gitmeni istemiştim, kalışına bayram etmeye hazırken. Hemen gitse demiştim, bir daha ne zaman geleceğini hesaplarken.güzel sözler

Gitsem kalmalar saldırıyor, kalsam gitmeler çağırıyor.

Giyinmesini bilen kadınlar kendine yakışanı giyer, kıskanç kadınlarsa başkasına...

Görmeyen; göz değil, insandır aslında ve gözler, dudaklar kıpırdamadan konuşabilir.

Gözlerini gözlerime çakıp içime daldı. Baktığıydım ama gördüğü değildim.

Gülüşün, gözlerine sirayet edince anlam kazanıyor bakışların. Yüzündeki güzellik içindeki cennetin yansıması aslında. Öyle bir aynasın ki bakmaya doyamadığım.

Hangisi daha zor? Bir cennetteki mutsuz olmak mı, bir cehennemdeki mutlu olmak mı?Kahraman Tazeoğlu sözleri

Hep aynı değişiklikleri yaşıyorsan, değişen hiçbir şey yoktur.

Her şey geçmişte kalıyor, ama hiçbir şey geçmiyor!

Her yara, tende bir iz için, hatırlanması yasak bir giz için kabuk bağlar.

Hiç buluşmadığımız bir yerde, hiç bilmediğin bir saatte seni bekliyorum. Gelmen pek de anlam ifade etmiyor. Ben seni beklemeyi hala çok seviyorum.güzel sözler

Hiç kimsenin iyi gelmediği yerden sarıyorsun yaralarımı, hiç kimsenin dokunamadığı yerden kanatıyorsun sonra.

Ilık tebessümler vaktine beş kala solan, kahkahalar gibiyim. Yarısında yutulmuş, sevinç çığlıkları dolu boğazım.

İçimdeki boşluğa düş... ben tutarım seni.

İncinecek hal kalmadı bende, sana bir tavsiye; Vedalar soğuk olur, sıkı giyin.

İnsanın içi ağrır mı hiç? Ağrıyor işte.

İyinin kötüsüyle, kötünün iyisini birbirinden ayıramadığımız sürece, en kötünün hangisi olduğunu asla öğrenemeyiz.Kahraman Tazeoğlu sözleri

Kaç aşk kaldı beni unutmana?

Kalbimi kırdığında tebessüm ettim ve bir şey demedim... Çünkü senindi kalbim, sen kendi parçalarını yok ettin.

Kavuşmak... belki... bir gün... ama unutma prenses; suya aşık ateşler, aşığına kavuşunca ölür.

Kendine karşı yapamadığın büyüklüğü başkasına gösteremezsin. Kırılmadan eğilmeyi bilmeli insan. Kendini yeniden acı çekmeye davet etse de affedebilmeli insan. Ve unutmalı.güzel sözler

Ki inanmak küskün bir çocuğun en büyük kan kaybıdır.

Kimi insan, geçmişle geçememişi birbirine karıştırır. Halbuki, geçen iz bırakır, geçemeyen yara.

Kimliğimi soruyor birileri, çıkarıp resmini gösteriyorum.

Kimseyi bir başkası gibi sevmemeli insan. Çünkü kimse bir başkası değil.