Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.11.2014, 10:46   #1 (permalink)
SrKn
ultrAslan

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Knock Out - Ayıktın Mı? Sözleri

Knock Out - Ayıktın Mı? Sözleri
Siz hayatınızda ve bense Türkçe rapte yeni bi sayfa açmaya devam hadi ilerle benimle oynamak bu hattı zorlamak inan kolay değil yo homie[homie]! rap büyük bi şehrin basit oyuncağıyken
Bi b*ktan anlamazların dilinde nesneyken ?? böyleyken göze batar orontez küçük bi şehrin inleyen bi narası duysun herkesss!!!gücün yeterse gelde durdur hodri meydan ne bakıyosunuz lan hııı b*kmu var ne derseniz deyin yıkılmayan o tek duvar rapin sökükleriyle boğuşarak yer altını bi itmişki bi içmişki bi sökmüşki akıl sır ermiyor dimi hıı

sizz çoktan vardınız okey ben yoktan geldim adıma key o diyolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı siz çoktan vardınız okey ben yok tan geldim adıma k-o diolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı

çatır çatır ya çatlasınlar onlar ortalıkta caka satardı karı kız ayağına bu işi yapardı ve her satırda patlasınlar ipin ucu çok kaçtı sürerler eşeği niğdeye ve artı honey back girl stil bitermi bende ve bence dert bu sende ve azda mert olun be delikanlılığın ilki öldüğü memleketler delikanlı takılıyo çok fazla trip yaşıyosunuz sözde delikanlı takılıyo unutsanızda okey hep eski timsiz okey yapılı olma yıkıcı ol ya durma beni eleştir nigga hop ne iştir!! yer altı adıma eştir siz dilime hip-hop elime maskot

siz çoktan vardınız okey ben yoktan geldim adıma key o diyolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı siz çoktan vardınız okey ben yok tan geldim adıma k-o diolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı siz çok tan vardınız okey ben yoktan geldim adıma key o diyolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı siz çoktan vardınız okey ben yoktan geldim adıma k-o diyolar diyolar tanıdınmı wua wua yine knock ayıktınmı…!!

Fitness Eğitmeni
SrKn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla