Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.01.2015, 12:53   #269 (permalink)
Ada
Siyahı da Gökkuşağından Dışlamadılar mı?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Sohbetinden keyif duyduğum munzurluk yaptım bir vatandaştır kendisi bazen ıssız adam oluyor severim kendilerini daha ne olsun çom bile ona bu yorum
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] L)Bebekim diyorum melekim diyor nasıl bir aşk nasıl bir sevgi aman Yareppim onu güldürmeye bayılıyorum tinkibinkim o benim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Acayip kıskanç ne var yani tatil yapmış sam biraz katıl foruma bişiler yap ruh gibi

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]:Kendisini yeni tanıyorum ama uzun zamandır tanıyormuşum gibi sevecen saygılı kibar hep böyle ol aferin sana

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Gidip gelcem dedi sana emanet forum dedi sanki tarla emanet ediyor konu açacakmışım da fıtı fıtı çabuk gel çocuk özledik

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : nick ile bütünleşmiş bir sıpa dağ bayır geziyor Kalbini rengini belli eden tek insan.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: bilemedim ki ne desem
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] :beyfendi saygılı dürüst bir insan Allah sevdiklerine bağışlasın
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] :

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] koca kalpli meleğimmmmmmm

Ada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla