Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.01.2015, 12:15   #36 (permalink)
Wallace
ignorance is bliss

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kendini hacker olarak tanıtmak

Alıntı:
Dea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açıkçası teknikerin doktora haber vermeden kendi başına azarlaması ilginç olmuş.
Sağlık memuru, hemşire olsa bi nebze anlamaya çalışırım da tekniker ne alaka askjksjsl
Şimdi bak FMF diye bi hastalık var. Ailevi Akdeniz Ateşi. Bu hastaların sürekli karın ağrısı atağı olur.
Bana FMF olan bi kız geldi, aynı zamanda ishaldi ve aynı zamanda adet dönemindeydi ve kızın taş düşürme öyküsü var. 4 üde çok şiddetli karın ağrısı yapar. Muayenemi yaptım. Apandisit gibi geldi. Kızdan tetkik istedim, bağırmaya başladı. Ağrmı kesin tanım belli benim zaten diye. Açıkladım muayene apandisit gibi diye. Kız bilmem neyin yakınıymış, ben içeri geçtikten sonra ağrı kesicisi yakını olduğu kişi kontrolünde yapılmış.
Sonra da kız gitmiş.
Bana sonuç getiren olmadı doğal olarak.
Tutanak tuttum, hasta gözetimimdeyken gözlem odasında bulunamadı diye.
Akşam kız geldi, karın ağrısı. Apandisiti perfore olmuş (patlamış diye çevriliyor sanırım) .
Genel cerrahi servisine yatırıldı. En başta beni dinleseydi böyle hayati tehlikesi olmadan opere edilebilecekti.
yani ne olduğu belli olmadan yapılan müdahale korkunç benim hastalığım belliydi sadece sancım çoktu dayanamıyordum elimde tahliller ve doktor raporu ile gitmiştim sadece istediğim şeyi söyledim tekniker arkadaşta bastı fırcayı gariban sandı beni

Wallace isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla