Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.01.2015, 20:31   #1 (permalink)
DuygusaL
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Birde Bunu Düşünseler

Birde Bunu Düşünseler

Evet, Arkadaşlar Uzun Zamandır Yazmak İstiyorum Ama Sizleri Kırmak Ve Sert Tepki İle Karşılaşmaktan Korktuğum İçin Yazmadım Ama Artık Yazmak İstiyorum Kim Ne Derse Desin Anlatacağım Belki Sizlerde Benim Gibi Düşünüyorsunuz Ya da Tersini Bazı İnsanlar Var Oğlunu Evlendiriyor Tamam Evlenmek Allah’ın Emridir Ama Benim Anlatmak İstediğim Erkek Evlat Meselesi.

Şimdi Konuya Gireyim Mesela İnsan Oğlunu Evlendiriyor Çocuk Oluyor Kız Olsun Erkek Olsun Ne Fark Eder Yeter ki Sağlıklı Olsun Diyeceklerine Kız Çocuk Oldu Diye Gelinine Eziyet Edenler Hiç mi Allah tan Korkmazlar Nedir Bu Erkek Evlat Sevdası Sen Bunu Yaparken Birde Düşün Bakalım Acaba Bu bizim Evlatlarımızın elinde mi Yoksa Allah Bunu mu Nasip Etti Kız Olsun Erkek Olsun Farkı Yoktur Ve Kız Oldu Diye Eziyet Edenlerde Allah Teala’ya Bunu Hesabını Verebilecekler mi Kız Olsun Erkek Olsun Ayrım Olmasın İkisini de Aynı Derecede Sevin Çünkü Erkekte Olsa Kızda Olsa Bu Kulların Elinde Olan Bir şey Değil Allah Neyi Nasip Etmişse o Olur Erkekte Olsa Kızda Olsa o Sizin Çocuğunuz Yada Torununuz Saygılarımla Kusura Bakmayın Ama Artık İçimde Tutamadım...

Ne olur gel dayanamıyorum
DuygusaL
DuygusaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla