Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.02.2015, 13:35   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Ben Sende Tutsak Sana Mecburum.

Bazen Çok Uzun Yazılar Yazmak İstiyorum Duyduğum Sevgine ve Ayrı Kaldıkça Büyüyen Bir Yarayı Anlatmak İstiyorum...
Bir Anlamı Kalmayan Bakışlarımın Anlamsız Hüznüyle Şu Sabahladığım Gecenin Nemini Soluyorum Artık...
İncitmekten Korktuğum Sen Olduğun İçin Gözyaşlarımda Bütün Yaşantımın O Kaçınılmaz Zor Olan Bütün Sonlarımın Verdiği Derin Bir Sancıyla Ağlayarak Bakıyorum Penceremden Yitip Giden Kendime...
Sen Yokken Dolmasını Beklediğim O Büyük Boşluğa Ölüyorum Çoğu Zaman Bu Karamsar Gecelerimde...
Tutunduğum Hayalinin Gerçek Olduğunu Düş'ledikçe Kanayan İçime Dolan Sevinci Anlatmak İstiyorum Gözlerine...

Dışarıda Rüzgar Dalları Kırıyor, Yağmur da Yağıyor Duyuyor musun?
Bir Işık Aradığım Böyle Gecelerde Ben Hep Sana Yolcuyum...
Kuşların Saçaklara Üşüştüğü, Islak Karanlık Köşelerde Garip Yolcuların Bekleştiği Böyle Gecelerde Yorganım Bile Isıtmıyor Beni...
Yine Bütün Işıklar Söndü Pencerelerde, İçime Düşen Kor Yakıyor Beni...
Ben Mühürlenmiş, Ben Sende Tutsak ve Sana Mecburum Her Zamankinden Çok Çözüp Çözüp Birbirine Bağladığım Böyle Gecelerde...
Bu Kapkara Sonsuz Göğün Altında Sana Geç mi Kaldım?
Bu Gün Sorguluyor ve Yargılıyorum Hayatımı Yine...
Yağmurdan Arta Kalan Bir Tutam Bulut Bile Ağır Geliyor Omuzlarıma...
Çekilmez Bir Yük Oluyor Gülümsemek...
Böyle Gecelerde Dağılıyorum, Ellerim Yuvasına Uçuyor, Arkasından Gözlerim, Bir Hayalin Çevresinde Dönüp Duruyorum...
Sonra Şafaklar Seni Bana Getiriyor, Umutlarım Yeniden Göğe Eriyor, Yalandan, Riyadan, Kirden, Pastan Uzak Yerlerde Umutlarım Boy Veriyor...
Sevgimi Haykırmak İstediğim An'larda; Susmayı, Gitmek Yerine; Geri Dönüp Daha Sıkı Sarılmayı ve Herkesten Çok Birini Canımdan Çok Sevmeyi Öğretiyor Böyle Geceler...
Hasrete İsyan Ediyor Yüreğim, Hüzünler Çökmüş, Yine Buğulanmış Gözlerim Sessiz Sessiz Ağlıyorum...
Yüreğimde ki Yangın Gecelere Sığınmışım, Karanlıklara Saklanmışım...
Ay Geceye Hakim Olup Gökyüzüne Yükseldiğinde, Yıldızlarla Birleşip İnsanları Büyülediğinde, Aynı Zamanda Düşündürüp Hüzünlendirdiğinde Bir Tek Seni Düşünüyorum...
Bir Sağnak Yağmur Yağar Sanki Gözlerimden, Alabildiğine Hırçın Bir Şekilde Dökülür Dizlerime, İşte Bu Nedenle Yansırsın Duygu Yüklü Şiir Dizelerime....
Bir Deli Poyraz Yaratır Sensizliğim, Bir Hırçın Yağmur Yağdırır Gözlerim, Bir Sevda Masalını Anlatır Yazdığım Şiirlerim...

Sıradışı Bir Yaşamdı Seni Sevmekle Başlayan...
Gözleri Acıyandık Bakarken Uzaklara, Bir Varmış Bir Yokmuşla Başlayan Bir Masalın Kahramanlarıydık...
Çengelli İğnenin Ucuna Asanlardık Yüreklerimizi ve Kan Damlarken Sevdayı Yudum Yudum İçenlerdik...
Boşverenlerdik Herşeye Sevdanın Yeni Şekline Bürünenlerdik...
Sona Ermiş Görünen Ama Asla Son Olduğu Bilinemeyen Bir Olguydu Yaşayamadıklarımız...
Sen Vardın Ben İse Yokluktum...
Kimsenin Anlayamayacağı Bir Paranteze Sıkışmış, Kalan Noktalama İşaretlerinin Artık Hükümsüz Olduğu Bir Sevdaydı Adımız...
Oynadığımız Körebe Oyununda Ebe Olanlardık Bir Türlü Sobeleyemediğimiz Geleceğimizle...
Bakışlarla Konuşanlardık Ses Dalgalarının İnadına...
Yüreklerimizle Görenlerdik Gören Gözlerin Aksine ve Biz Kelimelerle Sevişenlerdik Tensel Yakınlığı Göz Ardı Ederek..
Ne Olduğunu Anlamadan Açılan Sevda Parantezimiz Yine Ne Olduğunu Anlamadan Kapandı...
Üç Noktalarla Devam Etmek İstedikçe İnadına Tek Nokta Oluyor Artık Cümlelerimizin Sonları...
Devrik Hayatlarımız Gibiydi Cümlelerimiz de...
Düz Bir Hayattı Oysa İstediğimiz...
Geldiğinde Sona Ermişti Tüm Acılarım, Tüm Sancılarım...
Yüreğinle Basıp Yüreğime Dindirmiştin Yaralarımın Kanayanlarını...
Dünyama Gelmeden Önce Kapalıydı Gözlerim, Açtım Gözlerimi, Uyandım Sevdanla...
Hiç Beklemediğim Bir An'da Hiç Ummadığım Bir Zamanda Dokundun Yüreğime...
Çıkmazlara Doğru Giden Adımlarımı Döndürüp Geriye Yürüdüm Sana Doğru...
Evet Sendin Beklenen, Sendin İstenen, Sendin Yokluğunda Özlenen Ama Ne Yerimi Belirledim Hayatında, Ne de Çıkıp Gidebildim, Ne Sana Gelebildim Ne de Senden Gidebildim...!

Ben Olmadan Yaşamanın Senin İçin Ne Anlama Geldiğini Bilmiyorum Ama Sen Olmadan Yaşamak, Yaşamaya Çalışmak, Sensiz Bir Güne Uyanmak Can Çekişerek Ölüme Doğru Gitmek Gibi Bir Şey...!!!
Hadi Kapat Gözlerini Sevgili ve Gecenin Tavizkar Saatlerinde Bana Gel...
Gir Düşlerime Hayallerimin Ol...
Hadi Sokul Bana, Dola Kollarını Boynuma, Bir Öpücük Kondur Sana Susayan Çatlamış Dudaklarıma...!

Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla