Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.03.2015, 12:31   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Bizim Masalımız Bitti Sevgilim

Bizim Masalımız Bitti Sevgilim

Sensiz olamadığım günlere geri dönebilmek mümkün olsaydı. Keşke aşk dolanabilseydi ayaklarıma da o kararı vermeseydim. Ama çok geç sevgili. Aşk aldı başını gitti. Banaysa

senli günlerden kırık dökük anılar kaldı. Ne yastığımda bir iz var, ne de yüreğimde bir kıvılcım….

Oysa ben bir gece değil birkaç saati bile sensiz geçirmeyi göze alamayan sevda dolu bir yürektim. Gelişin bayram olurdu. Şimdi bayramlarım sensiz , gecelerim gündüzlerim sensiz. Sevdam bir rüzgarın önünde savrulup yüksek gerilim hattına takıldı. İçimde patlayan yanardağa dur diyemedim.Senli gelecekler sensiz sabahlara uyandı. Bayramlarım

bölük pörçük şimdi Umutlarım, yiten sevdama. kurban edildi.Her

aşk kendi masalını yaratır

diyor dinlediğim şarkı. Ya bizim masalımız sevgili?

Bizim masalımız, kötü yürekli bir perinin büyüsüne mağlup oldu. Cadı kazanlarında

kaynatıldı sevdam. Yüreğim suya atılan kurşun gibi göz göz

Bu sevdanın uğruna kaç kez kılıç kuşandım oysa. Kör kuyularda kaç kez dev analarıyla savaştım. Çatlayan

dudaklarımı ıslatmak için susuz pınarlarda kaç geceyi sabah ettim.

Aşkım bir başka masalın küçük perisine,

şölen diye sunuldu. Ben, kaybettiğim sevdamı ararken anıların yosun tutmuş kıyılarında,sen bensiz yolculukların biletini kesiyordun rahat koltuğunda. Ben senli gecelerimde tutunacak dal ararken ,sen bensiz geleceğin hayaliyle dopdoluydun.

Biten sevdanın küllerini savurup dört biryana,yalnızlığın kollarına

attın beni. Bizim masalımız bitti sevgili. Birileri erdi belki muradına . Ne yazık ki biz oturamadık kerevetine.

Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla