Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29.03.2015, 01:08   #16 (permalink)
YeniCeri
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Çocuk istemeyen bir kadınla evlenmek

Alıntı:
Hayat Gibi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nedense hep duydugum sozlerdir - soylenen ama yerine getirilmeyen sozler
erkekler cocugu olmayinca napar ne eder bi bahane bulur bosarlar kadini ben boyle gordum hep dindar olmayanlari baska kadindan cocugum olur diyerek yolunu azar, dindar olanlari da 2.kadin hakkimdir deyip baskasini alarlar. yeter ki cocuklari olsun
yada en guzel variant- bosanma
bunu sizin icin yazmadim genel olarak yazdim kardesim eger kirilirsaniz sozlerime simdiden ozur dilerim
Olurmu öle sey kırılmadim tabi var böyle insanlarda dindar olanlarin söz ettikleri sey Peygamber efendimizden dolayi ama Peygamber efendimizin hayatini okuyup inceseler öle olmadigini görünür. Bu dini kullanarak kolaya kacmaktir dinimiz eger esin rızasini almadan rızasını alsan bile ikinci esle birinci esine adaletli bir sekilde davranman gerektigi sölenir ben bu devirde bunun pek mumkün olcagini sanmiyorum. Bunlarida yerine getiremezse haram islemis olur kul hakkına girmis olur.Dindar adamin ilk düsünmesi gereken seyde bu olmasi gerekir zaten.

Dünyaya kac kez geliyoruz demi seviyosan sahip cıkmayı bilmek gerek. Yasicamiz bi can var onuda sevdigim kisiyle olmasını yeglerim. Aynı seyin bizim basimiza gelcegininde bilincinde olmak gerekmektedir. Olmasi gereken seyi söledim yapan var yapmayan var

YeniCeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla