Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.04.2015, 23:05   #20 (permalink)
MutsuzPalyaco
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İç Güzellik Yalanı...

Alıntı:
Perii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İyi ben güldürdüysem Allahda sizi güldürür inşallah ilerde evlenirisn ya tipsiz olsanda evlenmek mi istiyorsun sen bakayım

Öyle bişey ima etmedim, daha neler
Sadece tipsizliğim nedeniyle çok hayal kırıklığı yaşadım hoşlandığım bayanlardan, iç güzelliği savunup öte yandan vitrine göre seçim yapanlara kızgınım hepsi bu

Alıntı:
Hayat Gibi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bak bu lafim icin ozur dilerim ama boyle bi sey var simdi- her kes ayagini yorganina gore uzatmali. bak ben cebimde 10 tl ile turk tavugunun degil de ille de fransiz tavugunun yumurtasini almak istersem tabi ki param yetmez gulerler bana. cebine gore davran derler. simdi lafim oraya geliyor ki ben hic ama hic guzel bir baya degilim ben simdi gitsem serkan cayogluna ashik olsam adam beni napsin ic guzelligimi napsin? 1.55 boyunda bi kizi napsin adam? tabi ki kotu sonuc elde ederim. ama benim gibi kendi halinde olan dunyadan bikmis sadece ask isteyen birine yaklassam sonucu muhakkak elde ederim.
bak lafim o ki guzel kizlarin cogu kibirli oluyor kardesim git kendi halinde dolanan cok guzel olmayan kizlara yaklas ha bide o kizin arkadaslari olmamasi lazim. cok arkadasi olursa cok tepki verirler. boyle bir kizi etkilemeye calis mutlaka sonuc elde ediceksin inan bana. bende boyumu asan bir ashka kaptirdim kendimi sanirim ondan terkedildim sanirim... beni napsin ya adam, gul gibi kizlar varken bunu kendime ders olarak goturmusum ben sende kendine bi ders cikar kardes.. yine de diyorum elmayi oyle sev ki elma dalindan kopsun ayaklarina dussun..
Örneğine alınmadım, bir bayan olarak sizler alınıp kırılmayın yeterki.
Beklentilerin üzerinde seçimlerle yaklaşmadım bayanlara. Duygularımı açtığım bayanların hepsinin fotoğrafını göstermek isterdim, bir ikisi hariç... Onlar da bir kaç tık öndeydi tabii kabul ediyorum.

İşte bu yüzden o verdiğin örneğin dışında hareket etmedim seçimlerimde, ambalajın manzarayı bozuyorsa olmuyor işte @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] olmuyor...

MutsuzPalyaco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla