Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.04.2015, 23:35   #25 (permalink)
Hayat Gibi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İç Güzellik Yalanı...

Alıntı:
MutsuzPalyaco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hep mi gönül gözü kapalısı çıkar? Bence bunu bir sorgulamak gerekiyor.
Hani klasik bir deyimle: Göz var, nizam var... Kimse içerde atan bir kabe, karaciğere, ya da görünmeyen o ruha bakıp da, senin ne kadar şekli güzel bir ruhun varmış, organların varmış der mi?

Gerçekçi olalım, yakışıklılık-çirkinlik diye bir kavram var. Ve boşuna ikisinin adı ayrı konmamış...
dogru diyosun o kavram var hep olacakta- hep yakishiklilik ve guzellik ondedir.
ama biliyormusun bazen yakishikli biri bile badbaht oluyor...
guzel bir bayanin bile hayati karariyor hic sevilmiyor....
Bazen guzel bir bayan gorersin kesin bu mutlu bir hayat suruyor dersin. ama eminmisin buna? ne biliyosun her gun aglamadigini? her gun dunyaya geldigi icin kendini sovmedigini?
bak ben kismet yoktur demiyorum ama kismeti Allah gonderir biz de ona gore secimimizi yapariz hayatimizi kurariz. seni tanimadigim icin samimi olamiyorum gercekleri soyleyemiyorum sana. yine de diyorum ama guzel bayanlarin ve hatta guzel erkeklerin bile mutsuzu vardir. hemde her gun aglayan mutsuz guzel bayanlarda var...
bana bir gun - bir kolu olmayan birini severmiydin sorusunu sordular. ne dedim biliyormusun? benimkinin iki kolu vardi. beni degil baskasini kucakladi o kollar!!!!
gonul gozu nedir biliyormusun? kisi karsisindakinin yuzune degil gozune bakar,
onun dudagina degil dudagindan cikan kelimelere bakar...
sen cok sansli birisin ki Allah seni uzak tutmus gonul gozu kapalilardan birde bunu dusun..

Susarsan yine kaybedersin..

Hayat Gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla