Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12.04.2015, 02:33   #52 (permalink)
MutsuzPalyaco
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İç Güzellik Yalanı...

Alıntı:
Ada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendi düşen ağlamaz genç adam o halde acı kendine ilk çelmeyi sen takki insanların işini zorlaştırmamış oluyorsun
Tipsizliğin düşüncelerine yansımış gerçekten yazılarında lanse etmişsin devam et böyle hergeçen günü kendine zehir et yaşadıkların yaşayacak olacaklarına mani olsun ne de olsa tipsizsin yazık sana kendine acıyorsun yaşadıkların derste vermemiş aksine başkalarının düşünceleriyle kör olmuşsun
Yaşanmış olanlar, yaşanacak olanların habercisidir. "Bir sonrakine farklı olacak, güzel olacak" demek boşuna. Tipsizliğimi kendimin düşüncelerinden almadım, bana hediye eden insanların eseridir. Kendimi kandırmayı sevmem, başkalarının bende gördüğü tipsizliğime ben neden güzel nedenler bulayım ki?

O kadar üstüme geldiler ki, konuyu silmeyi bile düşündüm sinirden

Ezikmişim ben...
Yakışıklı olmasamda, yakışıklı biriymiş gibi davransaydım benden iyisi olmayacaktı. Eee bunun bana ne faydası olacaktı yalan söylemiş olduktan sonra?
O arkadaşlar istiyorlar ki, sen tipsizliğini yoksayarak davran, ama bir taraftan da acı çekmeye devam et. Kusura bakmasınlar, kendi içimde bölünemem o kadar...

MutsuzPalyaco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla