Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.04.2015, 02:49   #13 (permalink)
Hayat Gibi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Reddedilme Psikolojisi

Alıntı:
MutsuzPalyaco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adım atmak, ya da adım beklemek sizin insiyatifine kalmış bişey artık bilemem.
Birşey kaybeder misiniz onu tekrar kabul ederseniz? Bence etmezsiniz. Mutlu olursunuz ne güzel. Tam da istediğiniz görüntüye sahip bir erkekmiş işte, her erkeğin olmak istediği fiziksel özelliklere sahipmiş.

Sizi sevmişse, başkasına bakmaz diye düşünuyorum sevgiliniz. Farzedelim ki öyle, bile bile niye başladınız o halde bu ilişkiye? Yakışıklı olması sizi cezbetti değil mi
Siz arkadaş kalmak istemiyorsunuz bence, çünkü unutamadığınız her halinizden belli.
yok ilk bakista ask degildi ki yakishikliligi celb etsin uzunca sure hic sevmedim ki cocugu
hep arkadastim zaten.. kaybedermiyim? evet ederim... cok sey kaybederim hemde.
yok aksine ben simsiyah gozluleri severim.. onun gozleri yemyesildi niye sevdim bilmiyorum. yesilgozden hep nefret etmisim oysa siyah tenliler esmerler siyah gozluler hep guzeldir benim icin. benim gibi odun biri oldugu icin soguk oldugu icin benim gibi karamsar oldugu icin sevdim sanirim.unutamadim cunki elim yetmedi elim yetisen her seyi her kesi unuta biliyorum. elim yetisemedi cunki elimi uzatmadim hayir dedim... baskasina bakmaz mi? bakar ashk bitiyor zamanla. evet bitiyo ask ben bile onu birgun unutacagima inaniyorum...

Susarsan yine kaybedersin..

Hayat Gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla