Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.04.2015, 22:00   #72 (permalink)
MutsuzPalyaco
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İç Güzellik Yalanı...

Alıntı:
Liich Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olayı istediğiniz kadar uzatabilirsiniz asla çözüm yolu olmayacak. Dış görünüş bu kadar önemli ve kimse senin iç dünyana bakmıyor diyorsun, tamam. Peki sen daha önce hiç kimsenin yanına yaklaşmadığı dış görünüşü iyi gözükmeyen bir bayanın yanına yaklaştın mı ? Ona aşık olmaya çalıştın mı ? Hiç sanmıyorum. Eminim barbi bebekleri gibi gözüken kızların peşindeydin hep. Sen kendin iç güzelliği önemseyemezken, başkalarının senin iç güzelliğini umursamasını beklemen ne ironi ama.
Tipsizliğin çözümü yoktur. Yazarak çözüm aramıyorum, ne hissettiysem, ne yaşadıysam onu paylaşıyorum hepsi bu. Kiminin hoşuna gider, kiminin gitmez yazdıklarım. Kimi cevaplar, kimi cevaplamaz. Beklentim de yok hani. Amaç benim durumumda olanlara tercüman olmak...
Ve iç iç güzelliğin edebiyatını yapanların tezlerini çürütmek...

Hakkımda birşey bilmeyişinden dolayı, benim sadece güzel kızlara yaklaşmaya çalıştığımı düşünmüşsün.
Lise de ki ve üniversitedeki sevdiğim kızların sosyal hesaplarını paylaşabilirim senle ve herkesle. Bakalım bu adam manken gibi kızlara mı duygularını açmış, yoksa her erkeğin bakmayacağı kızlara mı duygularını açmış...
Sen varsayımlarla hakkımda atıp tut, ben de sana somut delillerle konuşayım olur mu ?

Alıntı:
RaMSeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mühim olan domates değil patates.
Ramses, avatarındaki gibi bir erkekten hangi kadın hoşlanmaz? Söyle dostum :)

MutsuzPalyaco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla