Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.05.2015, 00:19   #1 (permalink)
VERA
La Tahzen!
Kaybettiğin her şey başka bir surette geri döner.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Cool Erkekler Ne Zaman Aldatmaz

Erkekler ne zaman aldatmaz….

Bunun cevabını bulabilmiş bir kadın varsa…onunla tanışmak isterim…!
Hatta bunun cevabını bilen bir erkek bile yok bence…!

Binlerce defa konuştuk bu konuyu, defalarca ahkam kestik… bir sonuca ulaşabildik mi? Hayır hiç sanmıyorum…
Şimdi bu yazı bu konuda bir sonuca ulaştıracak mı bizi… Keşke…!

Erkek- kadın faklılıkları, biyolojik getiriler, şunlar bunlar… o kadar çok etken (bahane) var ki buna, hangi birinden bahsetsek acaba…?
Hangi biri bu sarılamayan yaralara ilaç olabilir…!

Mutlu bir beraberliği olan erkekler, deliler gibi aşık olan erkekler, beraber olduğu kadını büyük emekler sonucunda elde etmiş erkekler bile, bu kadınlara ihanet ediyor..
Yalansa, yalan deyin beyler…!
Erkekler için bahaneye çok ihtiyaç yok aslında ama onlara sorarsanız en başlarda sıraladıkları bir kaç şey var elbette…
Kendime güvenimin yerine gelmesi için…
Hayatımdaki kadın çok dırdırcı olduğundan…
Beni zaten kıskanıyor, bari yapayım da boşa gitmesin…
**** hayatımız çok monoton…
Uzun süre ayrı kaldık, benimde ihtiyaçlarım var…
Çok sarhoştum…
Bilmiyorum, oldu işte…
Duygusal bir şey değil, ben seni seviyorum…

Yukarıdakilerden hangisi içimize soğuk su serper…?
a.Hiçbiri
b.Hiçbiri
c.Hiçbiri
d.Hiçbiri

Zaten aslında öne sürülen sebeplerin geçerliliği değil, ne kadar acıttığı… Nasıl hayal kırıklığına uğrattığı, uğrunda vazgeçilmesi göze alınan şeyler, yaşanan onca şey, verilen onca emek…
Beyinlerine girip sorgulamak istiyorum… gerçekten ne düşünüyor ve hissediyorlar o sırada…?
Düşünme… daha doğrusu mantıklı düşünme mekanizmaları bir anda yok oluyor… ne büyük bir lüks…!
Bu lüksün sebebi de kadınlar aslında, bunu da kabul edelim. Biz kadınlar onların bu lüksünü destekleyici halimizden vazgeçmediğimiz sürece, şikayet etmeye ne hakkımız var…!
Erkekleri anlamak, onları daha çok mutlu etmek için okuyoruz da okuyoruz… çabalıyoruz da çabalıyoruz…
Bilmem hiç şöyle bir erkek ile karşılaştınız mı ?….elinde kadınlar, ilişkiler, kadın ruhu falan gibi bir kitap olsun…
Etrafındaki erkeklerden “kılıbık” damgası yeme riskini göze alabilecek bir erkek gördünüz mü ki, okuyanı göresiniz…?

Belki bu yazı erkeklerin hoşuna gitmeyecek… zira kimseyi övmek ya da yüceltmek değil niyet…
Sorgulamadan duramadıklarımız listesinde baş sıralarda olan bu soruyu bir defa daha yazmak istedim…
Ama şu kadar cümle kurdum, hala “neden” yok ortada…
ÇÜNKÜ ASLINDA bazen gerçekten HİÇ BİR NEDENİ YOK…!
Evet, acı ama bu bir gerçek…
Eğer reenkarnasyon var ise, tek dileğim “erkek” olarak gelip en azından “hmmm demek bu yüzden böyle davranıyorlarmış…” demek…!