Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.07.2015, 15:02   #31 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sevgiliye yıldönümü mesajları, Eşlere Yıldönümü Mesajları 2014, Sevgiliye Yıldönümü Sözleri 2

tıpkı bir nefes gibisin,içimde tuttuğum sürece benimsin.bırakırsam gideceksin , bırakmazsam öldüreceksin...

Ben seni her şeyinle sevdim senden iyi olmanı da beklemedim olduğun gibi sevdim.

Bir Damla İnciydi Kirpiklerinde Aşkın Izdırapla Dolu Rüyası Bir Başka Güzellik Vardı Kaderinde Döktüğü Göz Yaşı Çektiği Ah tırr ...

Hani her yaşın bir güzelliği vardır ya benim bu yaşımın güzelliği sensin.

aklımda sen varken kalbim kimseye kıyak yapmaz.

Kirpiklerimin Gözlerimi Sardığı Gibi Sar Beni

Oysa ki benim herşeyim de sen vardın ama bir kez olsun senin kalbinde ben olmadım unutma ki gerçekten sevenler asla vazgeçemezler.

başını gögsüme yasladıgin zaman en büyük duşmanım zamandır.

Evet korkuyorum. Seni kaybetmekten,fazla uzmekten korkuyorum. Sana kendimi ifade edememkten korkuyorum. Yada yanlış anlaşılmaktan korkuyorum... Hakettigin mutlulugu sana verememekten korkuyorum. Seni beni sevdiğinden daha fazla sevememekten korkuyorum... Seni kazandım derken kaybetmekten korkuyorum... O temiz masum gozyaşlarını akıtmaktan korkuyorum. Sana kalbimden fazlasini verememekten korkuyorum... Sonunda sana gozyaslarimdan baska birsey birakamamaktan korkuyorum. Belki de çok fazla korkuyorum. Çünkü;Ben ilk defa seviyorum!

GEL SÖZ VERELİM BİRBİRİMİZE BAŞKASI HARAM OLSUUN İKİMİZEE

Hayallerimle kitap yazsam sen diye özetlerdim...

Ne kağıt kalemsiz olmayı bilir, Ne de ben sensiz olmayı..!

gecelerce bekledim seni bir damla yaşı bırakmadın gözlerimde az daha dur son kez çekeyim seni içime...

ve birgün seni anlattığım kişilerden dinle kendini

aşkımız TOKAT`taki yol çalışması gibi olsun başlasın ama hiç bitmesin

Ben yolumu kaybettim:Issız bir limanda. Aklımı yitirdim kalbinin attıgı anda. Kendimi buldum seni gördügüm anda. Hadi gel yaşayalım ömrümüz yettiği kadarıyla.

Seninle yaşar gibi yaşıyorum senden uzaklarda buralarda... Seninle görmeden sevmeyi, dokunmadan hissetmeyi öğrendim ben.

SenSiz Geçen Her Gün Benim İçin 1 Cehennemde Geçirdiğim Gün Gibi ( Sevgili )

beni terk edeceksen eger bende seninle gelebilir miyim.«»

Ne çok sevdim seni ah seni bekleyeli kim bilir kaç bahar geçti...

**Sàñà HéR Şéy¡m¡ véRiR¡m D¡yémém Cúñkú HéR Şéy¡m Séñs¡Ñ **

Benim hayatımdaki herşey yalan tek geçek sensin...

keşke bir hayat olsaydın ve ömrümde nefes olsaydın...

Sevgili olmak; dost olmaktır, dert ortağı olmak, birlikte gülmek, birlikte ağlamaktır.

Elimi Sallasam Ellisi Ama Bu Kalp Bir Tek Seni İster Be Bitanesi..

Yalnız Başıma Seni Bekliyordum Bıraktığın Yerde...

Güneş gibi olma cancazım, kimin içini ısıttığın, kimin içine doğduğun, sevgi ve değer verdiğin belli olsun.

Ben Senin Adını Koluma Deil KALBİME Yazdım Be Sevgili..

KAYBEDEN AŞK İSE KAZANAN KİM... HANGİMİZ BU AŞKIN ŞEHİDİ ?

Seni daha önce hep saçma sapan sevmişler. Gel ben seni bir adam akıllı seveyim de, sevmek neymiş gör o zaman.

sevdana gönül verdim, düştüm yollara meydan okudum geçip giden zamana ....

Senin karşına geldiğimde kelimeler kitleniyor sanki ve diyemiyor ki asla gitme SEVGİLİ

seni bulmakdan önce aramak isterim, seni sevmekten önce anlamak isterim, seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim..

Kulağına küpe olsun diye söylemiyorum. Aklına geldiğimde kulakların değil "Yüreğin" çınlasın.

Benle konuşurken gözlerimin içine bakmanı istiyorum neden diye sorma çünkü seni seviyorum.

yalan olan hayat ise SENDE benim hayatım değilmisin ?

Diyorsun ya benden baskasina bakarsan seni oldururum diye senden baska biri mi var bu dünyada?

Kalbin nefretten ayrıldığı gün, Yeniden BENİM OLACAKSIN BELKİDE..

Uzaklarda da olsan yaşarım ben seni. Dudaklarından dökülürse adım, anlarım duyarım seni. Kokunu çekemem belki içime ama, hissederim ılık nefesini.

her sabah güneş doğunca ela gözlerinden yaşlar akınca pencereyi acıp dışarıya bakınca ne olur sevgilim beni hatırla...

Bırak onsuz hayaller yarınlarda kalsın ne ben seni dün gibi sevdim ne sen beni dün gibi sevdin biz hep yarınlar icin sevdik birbirimizi...

ben senin gözlerinim sen beni ne görürsen ben seni o görürüm...

Dalın ucu degmez gökyüzüne, Agacın köküdür iner mezhebe, Kelle gövdeye agır gelmedikçe, Yarin sevgisi senettir bu gönülde, Ben şaşmışım kıblemi der gibiyim, Ebedi sevgiyi bulmak için beklerim, Sen sen ol da beni çevir bu yoldan derim, Yarlık zordur HELALİM olda bari beni devir...

en çok seni sevdim bu hayatta... nedenini niçinini bilmem ama en çok seni sevdim iştee... göremeden, duyamadan uzaktan sevdim... ve sen bilmeden sevdim...

Çok yanlış anlamışsın beni, güzel olduğun için sevmiyorum seni, Sadece ruhuma iyi geliyorsun ki benim ruhum acı çekmeyi seviyor. Yapacak bişi yook...

çok uzaklara gitme başına bişey gelecek diye korkuyorum..

Çikolata tatlıdır ama senin kadar değil seni seven çoktur ama benim kadar değil....

Hayır Bakmak ile görmek aynı şey değildir, Sen benim Gördüğüm en güzel varlığımsın, iyi ki bakmayip görmüşüm Seni..

Belki oturduğun evin sokağında ateşle SENİ SEVİYORUM yazamam ama bu güzel sayfada söylüyorum. SENİ ÇOOOK SEVİYORUM ♥♥

Sen gidiyorsun ya şimdi, Ben nefessiz yaşayamam ki...