Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29.08.2015, 19:08   #14 (permalink)
Mecnun
Sen de mi Brütüs?
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Önerileriniz

Alıntı:
Su Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Diesel mi istiyorsunuz?
Nasıl bir fiyat aralığınız var.
Bana sorsanız mesela A3 alın derim :/
Dizel tercihen bayan.Audi bana lüks gelir kurbanım.2010 model ve üstü arıyorum zaten.
Alıntı:
Perii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu konuyu derdim var kategorisine taşyayım mı itiraf değil sonuçta yardım arıyorsunuz
Sevgili @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] siz yöneticisiniz.İstediğiniz yere taşıyabilirsiniz dilerseniz ama bu bir dert değil
Allah dert keder vermesin,verdiği kadarıyla şükrediyoruz.
Alıntı:
Sonsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
julyetta iyidir hoştur ama piyasası yok

seat leon öneririm
Üstadım hiç bilmediğim bir araba Seat ama bakacağım ona da kesinlikle.Teşekkür ederim.
Alıntı:
Amazonn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Honda zaten sağlamlı sebebiyle seçilen bir arabadır.
Bende hem saglam diye hemde prim yapiyor diye severim.
Sizin beğendiginiz araba bence prim yapmaz.Tabi siz bilirsiniz.
CR-V anınızı merak ettim,acaba iyi bakılmamış bir CR-V mi denk geldi?
Hayır almamıştım ama 250 lira gibi bir kapora vermiştim boşa gitmişti.Adam istoçta bir esnaf ağabeydi.Adam araçta boya yok kesinlikle hiçbirşekilde.Sonra onun tamircisine götürdük 3.000 liralık masraf çıkardı ayrıca lokal boya var dedi.Araç sahibi tamircisiyle kavga etti.Aracı al kaporayı geri vermem "Oğlumun üstüne yemin ederim ki o tamirci şerefsizlik yaptı dedi.Aracın birşeyi yok." dedi.Başka tamirciye götürelim dedim kabul etmedi.Ben de bir insan üç kuruş için evladından vazgeçiyorsa kalsın dedim kaporayı almadım.
Sonra Atatürk Oto Sanayideki Hondadaki müdürün Hondası vardı onu aldım bir yıl falan kullandım sattım.