Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12.11.2015, 15:31   #7 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Düşünki idealist bunları okuyacak

Alıntı:
Perii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hani özlemiştin beni.. Öyle dedin ama gelmedin.. Çok özledim ya ben seni.. Neden gelmiyorsun be adam.. Her sabah lanet telefona idealist yazmıstır diye bakıp yeniden uyuyorum.. Aklım bile seni istiyor be.. Aklım bile saat başı uyanıyor idealist geldi mi bakıyor.. Artık neredeysen gel bıktım ben ya seni istiyorum başka kimseyi değil. Neden hayatıma girip girip çıkıyorsunuz. Lanet olsun hepsi gitti ama sen neden gidiyorsun, sen böyle yapma ne olursun.. İsyan ede ede Allah beni yakacak zaten.. ben ölünce istediğini yap ama malesef yaşıyorum hiç istemediğim halde yaşıyorum.. Ben bu dünyayı sevmiyorum sevmiyorum sevmeyeceğimde pislik dünya pislik. Gel artık ne olur gel seni özledim ve çok sevdim.. Gel idealist gel artık.

...

Biliyor musun ölümü ne kadar istesemde korkuyorum, acı çekerek ölmekden yatalak kalıp yaşayıp sonra ölmekden.. Ben kötü bir kızım ceza çekmem laızm benim, cezam olması lazım.. Hayatta her şeyim var ama ben genede mutsuz oluyorum, kendimi mutsuz etmeyi nasıl başarıyorum bilmiyorum.. keşke hiç bişeyim olmasa da sadece beni mutlu edebilecek sen olsan sadece.. Başka bişey istemiyorum.. sen gel artık.. Varlığını seni özledim be can.. Konusacak bir sürü kız erkek bulabilirim, çabuk kaynaşırım bilirsin, ama hiç biri sen değil be idealistim hiç biri sen değil..
başka forumda takılıyor git oraya bulursun perii

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla