Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.12.2015, 00:00   #1 (permalink)
Kaf Dağı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.

EbruLi İyiki doğdun Can Özüm

Bugün benim gardaşım doğmuş yav yıllar önce bana bunu deseler söverdim niye mi şimdi oda sövcekte anlıyamadım ama o geldi tanıdım ettim zamanlar geldi geçti ama şunu gördüm hani ben sen o diye bir şey kalmadı aslında neden diye sorduklarında hani şu zamanda derler yaa hani bacı derler bacı derler koşarlar peşinden sonra bacı deme lazım olur derler haa bu arada bunu deyınmişken benden için ebruli ye çok aşık diyorlar aslında ama gardaş ayağına yanında duruyor diyorlar haa ben onu herşeyden çok seviyorum hayranım ben ona o diyenlere aha burdan yine diyorum aşığım ölüyorum onun için o benim canımdan değerli diğer yarım öz kanımdan olan can gardaşım o benim herşeyden değerli aha buyurun dedim herşeyi dedim diyenlere selam olsun

Abu konudan saptık çaktırmayın

Ceyda anlatayım mı o 6 aralıkta doğmuş annesinin babasının en nadide çiçeği olmuş çoğu şeye katlanmış biri o ama neşesinden o güzel gülüşünden ödün vermeyen tek insan haa diyorum yaa onun bir damla göz yaşına dayanamıyan ben o ağlayınca bende ağlıyom ne yapam çünkü o benim öz bacım ciğer parem o benim

Her zaman hep tanışmamızı anlatıyorum bu sene yazmıcam onları usandığımdan değil bu sene aslında gelecektim ama gelemedim sen biliyosun durumları o yüzden gelemedim ama o varya hayatımda en istediğim şeydi özlediğim gardaşım çokkk özledim

Sen bugün doğdun herşeyi geride bırak bir günlük işte ahmed kendi çapında baya zamandır uğraşıyorum işte bacım '' Hani sana diyorum ya kaç zamandır pazara kadar yetiştirmem gereken çok ama çok önemli iş aldım diyodum ya aslında öyle bi iş yoktu çünkü senin doğumgünün ile ilgileniyordum sövüyon şuanda ama nörem diyemezdin ben onu demi kurban olduğum ""

Bugün annen ( yani x aşkım ) hep sabah namazında dua ettim yani ctesi benim bu kadar değer verdiren bir evlat doğurduğun için sana ve ailene dualarımı yansıttım ben böyleyim niye mi sen ve ailem hep mutlu ol candan değerlim

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Buda pastan sadece sen ve ben başkası yok ona göre Şeker seven yaa yanında duruyor canımdan kıymetlim

İyiki doğdun canım gardaşım ben nefesim çok sağlam değil biliyon ama son nefesime kadar gölgen olmaya devam etcem bir abi bir kardaş bir arkadaş bir kanka olarak ne istersen ben hep öyle olacağım seni canımdan ama canımdan daha çok seviyorum herşeyden değerlisin

Hep böyle şuanda olduğun gibi mutluluk saç gardaşım seni herşeyden daha çok seviyorum iyiki varsın hayatımın anlamı can GARDAŞIM....

Ben sana küserim trip atarım kahrımı çekersin hayatımda en çok kahrımı çekenlerin başında geliyon, bana hakkını helal et canımdan değerlim iyiki varsın iyiki benim gardaşımsın...

Seni herşeyden daha çok seviyorum....

Şimdi bugün ki programı anlatayım

Şimdi senin için yazılan şiir senin nickin adın ve benim adım soyadın ile ilgili bir şiir ben naciz hane kutlamak için okudum yaptım begenirsin

Ayrıca kardeşliği anlatan bir yazı senin için seslendirdim.. ve anlattım can

Sana demiştim ben buyuk konsept yapıyorum demiştim her yerden var diye baya bir arkadaş ses kayıdı yaptı hepsi diyor ki

Ahmed diyor ki ... iyiki doğdun ceydamm ahmed seni herşeyden her ne olursa olsun seviyor iyki varsınn.

Bunu dediler hepsi saolsun ve video halinde sana geliyor...

Aslında Bu Şiir daha güzel okuyacaklar var ama bu seferlik idare et canım Bacım

Şiirdeki harfleri bak renklere özellikle neler çıkacak

Mahur bir bakış çıkar sürmeli iki gözden
Eller sevgiyi tutar sevgi fışkırır özden
Uyanır sevgi ile milyarlarca her hücren
Baktıkça geleceğe meydan okur bu yüzden

Hoştur dilinden çıkan doğrudur her kelamın
Rastlantıya yer yoktur, hedef bulur selamın
Acıtmaz ki tuttuğun dost gülünün dikeni
Umulmadık insana umut verir söylemin

Mihenk olur bilene söylediğin dost sözü
Lal olan dili çözer güneşten parlak yüzü
Manasızca bakanın mana olur diline
İyilik ve güzellik bürür, yandırır sönmüş közü

Ebruli can kardeşim, hayat sana hep gülsün
Can özünle gönlümde solmayacak bir gülsün
Dert bulmasın hiç seni, geçip gitsin yanından
Eyvallah etmediğin her dert eriyip ölsün

Üzülmek hayatında yer bulmasın pek fazla
Yalan olan bu hayat geçecek en son hızla
Nasıl yaşarsan yaşa taviz verme özünden
Dünya denen hayatın geçecek kışla yazla

Layıksın sevilmeye, layığı seveceksin
Artık yeni yaştasın yaşınla güleceksin
Üzüntüye yeis’e yer olmasın dünyanda
Ümit ettiğin ömrü, ömrünce süreceksin

Kardeş dediğin sen gibi olmalı değil mi Şimdi azcıkta ben gibi deli anlattı canımdan değerlim

Kardeş Dediğin..
Kardeş dediğin insan'ın hiç bir zaman seçme şansı olmayıp hayatına dünyadaki en büyük hediye olarak giren tek varlıktır..

Gülerken birlikte güldüğün, ağlarken birlikte ağladığın..
Karşılıksız, birbirlerinin arkasında olan..
Karşılıksız, birbirlerini ölesiye seven..

Kardeş dediğin her zaman yanında olan, hiç bir şeyden gocunmadan gerekirse kendi hayatı pahasına birbirini koruyup kollayan..

Kardeş dediğin bir elmanın iki yarısı.. Birbirini tamamlayan, bir kardeşin eksiğini diğeri kapatan..
Her ne olursa olsun yanında olan, iyi günde kötü günde..

İnsan'ın kardeşim dediği dostuna bile anlatamadıklarını rahatlıkla anlatabildiği varlıktır kardeş dediğin..

Kardeş dediğin gereğinde hatalar yapmasına izin verdiğin ama sonrasında kafasına rahatlıkla bir şaplak patlattığın insandır..

Ne kadar kavga ederse edilsin, her zaman barışıp tekrar zevk için gerekirse yumruk yumruğa kavga edilen varlıktır.

Sırf gıcıklık olsun diye sinir ettiğin, o sinir olurkende kendini eğlendirdiğin bir oyuncaktır bazende..

Aranızda kilometreler bile olsa tek yürekte bir olmaktır..

Ağladığını gördüğünde kalbine bin bıçak darbesi yediğin..
Güldüğünde ise içinde kelebeklerin uçuştuğu hislerdir..

Bir gözyaşına dünya'yı yaktığın, kalbini kıran, üzen insanı tek kalemde silebilmeni sağlayacak tek güçtür..

Kardeş tektir..

Ve öyledir ki hayatında kimse kalmasa bile bir tek kardeşinin yanında olacağını bilmek herşeye değerdir..

Ve kardeş sevgisi dünya'daki herşeye bedeldir..

Kardeş dediğin..
Can'ındır.. Hayatındaki tek "Gerçektir.."

Bacım bunlar ne diyor yavv gel bi dinliyelim bak neler olacak

Her yerden her ilden bir kaç arkadaşlar beni kırmadı neler yapmışlar

Ben naciz hane fikirlerimi çok yapamasamda elimden gelen bu Seni CANIMDAN DAHA COK SEVİYORUM CAN GARDASIM İYİKİ DOĞDUN İYİKİ BENİM BACIMSIN CANIMDAN DEĞERLİMSİN

Konu EbruLi tarafından (16.12.2015 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir.
Kaf Dağı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla