Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27.12.2015, 02:59   #1 (permalink)
Jineps

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 2016 Yengeç Burcu Aşk Hayatı

2016 Yengeç Burcu Aşk HayatıSevgili Yengeç burcu, 2016 yılında süregelen ilişkinizi sorgulayacaksınız. İlişkinizin size zarar verdiğini ve hatta artık bitmesi gerektiğini düşüneceksiniz ancak ilişkinize biraz zaman ayırmalısınız. Sorunların çok ciddi olduğunu düşünüyorsanız, ciddi kararlar alabilirsiniz ancak büyütülmeyecek sorunları da keyfi olarak büyütmeye çalışmayın. Birlikteliğinizin ilerlemesi veya ilerlememesi size bağlı. İlişkinizin artık keyif vermediğini ve size ağır geldiğini düşünüyorsanız sonlandıracaksınız.

2016 yılında aşk hayatınızda yeni sayfalar açacaksınız. Daha önce yaşadığınız ilişkinin olumsuz etkilerini zamanla üzerinizden atacak, hayatınıza giren kişiye temiz bir sayfa sunacaksınız. Gerçek aşkı arıyorsanız dileğiniz gerçekleşecek. Aşkla ilgili güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Özellikle sosyal çevreniz bu anlamda size çok fazla fayda sağlayabilir. Uzun süredir arkadaşınız olan kişiyle yakınlaşma olasılığınız çok yüksek.

Yengeç burcu, 2016 yılının duygusal olarak size iyi geleceğini bilmelisiniz. Hayatımın aşkı dediğiniz kişiyi bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Partner seçeneğiniz oldukça fazla olacak ancak en doğrusunu seçmeniz gerekiyor. Bunun için de bir ilişkiye başlamadan önce karşınızdaki kişiyi en doğru şekilde tanımaya çalışmalısınız. Duygularınızın size erken adım attırmasına izin vermemelisiniz. Aksi halde duygusal anlamda kırılganlık yaşayabilirsiniz. Boş kalbiniz dolacak ve mutluluğu dolu dolu tadacaksınız.

Aşk hayatınız karmaşık bir haldeyse, yılın ilerleyen dönemlerinde artık ne yapmak istediğinize karar vereceksiniz. Hisleriniz netleşmeye başlayacak. Kendinize bir çıkar yolu bulacak ve kararlı bir şekilde aşk hayatınıza yön vereceksiniz. Mutlu olmanız çok önemli ve bunu sağlayacak olan zor kararlar bile olsa o kararları almalısınız. Sıkıntılı süreçleri unutmanızı sağlayacak kişiyle bu yıl içerisinde mutlaka karşılaşacaksınız Yengeç burcu.

Yengeç burcu, 2016 yılında farklı farklı ortamlarda bulunacak, farklı farklı insanlarla tanışma imkanı elde edeceksiniz. Hayatınıza giren bir kişiyle duygusal olarak yakınlaşmanız muhtemel. 2016 yılı heyecanı, tutkuyu, eğlenceyi ve farklı deneyimleri beraberinde getirecek. Evli olan Yengeç burcu insanları, bu yıl eşinizle aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar olacak ancak üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Ciddi kararlar almadan önce iyice düşünmenizi öneriyoruz.

burcweb

__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla