Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29.01.2016, 09:30   #1 (permalink)
XxX
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Tartışan sevgililerin arasına girmeyin

Dün başıma acayip bi olay geldi. Bi cafede oturmuş maççiettomu yudumlarken yan masada tartışan bi çift gördüm. Çocuk kıza nasıl hakaretler ediyo resmen +18 küfürler. Dedim noluyo bi baktım kız ağlıyo. Nan dedim; kadına yönelik şiddet, başka özgecanlar olmasın, söz fatoda, wonder woman derken, kulağımda süpermenin film müziği çalmaya başladı. Dedim olaya dahil olayım. Ayağa kalktım. "Nan sen bu kızı tek mi buldun ay of dı aygır. Sana yedirirmiyim nan ben bu kızı" dedim ve masaya "hulk kızdı"diyip sertçe vurdum. O ağlayan kızın içinden bi anda bi yaratık çıktı. "Bu damı senin kırıklarından biri" dedi çocuğa. "Zaten nereye gitsek ya kırığın ya artığın çıkıyo karşımıza al bu yerden bitme pigmeden benim neyim eksik" dedi. Kırılmıştım. "Alınıyorum ama" dedim. "Kimsin seeeen k...k senin saçını başını yolarım ............." diyerekten küfüler etmeye başladı. Korkudan " ama son dönemde kadınlarımıza yönelik şiddete sessiz kalmak iste...." diyemeden bana saldırdı. Minyon olduğum için kolaylıkla üstünlüğü ele geçirdi tabi. "Yüzüme vurma ben yüzümle para kazanıyorum" dedim ümitsizce. O beynine iki yumurta kırdığımın garsonları da öküz gibi seyretti tabi. Neyse ben kızın böbreğine çantamla vurup kurtuldum. "Ne halt yerseniz yiyin"dedim ve aceleyle ordan uzaklaştım. Garson koşarak yanıma geldi. Dedim herhalde "iyimisiniz bayan" filan diycek. "Hanımefendi hesabı ödemediniz" dedi öküz. O yüzden arkadaşlar siz siz olun kavga eden çiftlerin arasına girmeyin.

XxX isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla